Powrót do bazy ogłoszeń
Zobacz również:PISANIE PRAC – terminowość, profesjonalizm, jakość za przystępn
Sprawdź

100% Przyjemna i zrozumiała pomoc przy samodzielnej realizacji pracy

  • Firma w PL
  • 1340

OGŁOSZENIE AKTUALNE: LIPIEC 2021

Dzień dobry,
witam Cię serdecznie
Większość moich klientów pojawia się z polecenia. Promowanie swoich usług i kontaktowanie się z zainteresowanymi osobami rozpocząłem na tym portalu od niedawna, jednak działam w tym zakresie aż od swoich studiów, zaś firmę prowadzę od początku 2017 roku. Już sam fakt, że działam w oparciu o firmę daje pewną gwarancję, że jakość współpracy ze mną będzie dla Ciebie zadowalająca. Weź to też na logikę - skoro firma utrzymała się na rynku przez tyle lat, muszę robić to dobrze ;)
Nie masz czasu przebierać w pięknie wyedytowanych ofertach setek korepetytorów, czy też sprawdzać ich autentyczności? Doskonale rozumiem co znaczy „nie mieć czasu” na coś takiego. Dlatego jeśli trafiłeś tutaj – zostań już ze mną. Bo DOBRZE trafiłeś. Tu znajdziesz odpowiednią pomoc.
Wiem, jak robić to dobrze, bo mam wypracowaną metodykę działania, w tym dostęp do odpowiednich narzędzi i źródeł wiedzy.
Jeśli potrzebujesz jakiegokolwiek dowodu odnośnie powyższego, napisz proszę co Cię niepokoi, a postaram się jak najszybciej rozwiać te wątpliwości.
Zakres usług
A. Konsultacje kompleksowe
Niezależnie od tego, jaki projekt (lub praca) spędza Ci sen z powiek; niezależnie od stopnia trudności; mogę stanowić realne wsparcie w realizacji tego zadania.
Prowadzę fachowe konsultacje w tematyce realizacji (pisania) wszelkich prac / projektów na studia: prace semestralne, zaliczeniowe, dyplomowe (licencjackie, magisterskie, inżynierskie), w tym projekty stricte techniczne, z rachunkowości, analizy, case study itd. Przez lata działalności zetknąłem się z tak wieloma tematami i zadaniami do wykonania, że z całą pewnością będę w stanie pomóc Ci w sposób kompleksowy i rzetelny.
Jeśli zatem:
- nie masz pomysłu na ten projekt, nie wiesz od czego zacząć lub utknąłeś gdzieś pośrodku, lub
- nie masz ani czasu, ani energii, i chcesz „mieć to z głowy” jak najmniejszym kosztem, lub
- zależy Ci i chcesz to wykonać jak najlepiej (opcją dla Ciebie jest tylko ocena 5),
napisz do mnie, a zaproponuje zakres korepetycji online, który będzie dopasowany dokładnie do obranego przez Ciebie celu, i dzięki któremu cel ten osiągniesz.
Konsultacje odbywają się zdalnie. Udało mi się wypracować już do tej pory sprawny model ich prowadzenia. Dzięki temu nie tracisz czasu i szybko otrzymujesz potrzebną pomoc, w pełnym zakresie.
B. Wsparcie koncepcyjne
Jeśli nie potrzebujesz szerokiego wsparcia w trakcie całego procesu realizacji postawionego przed Tobą zadania, a jedynie wytyczenia (wymyślenia) tematyki, koncepcji pracy/projektu – również służę swoją pomocą.
Wytyczenie koncepcji jest jednym z ważniejszych etapów (jak nie najważniejszym).
Często jest tak, że student zainteresuje się jakimś tematem, poda go prowadzącemu, a następnie łapie się za głowę myśląc „co ja najlepszego zrobiłem”, bo okazuje się m.in., że temat brzmiał ładnie i wydawał się prosty, a jest okropnie trudny i żmudny (czasochłonny) do opracowania, albo, że dziwnym trafem nie ma nigdzie wystarczająco dużo informacji, żeby móc na nich bezpośrednio pracować. Albo też, student nie może się na nic zdecydować i temat dobiera mu prowadzący lub sam wybiera go losowo. Wówczas najczęściej w ogóle ta tematyka go nie interesuje i nie może się nawet zmusić, żeby do tego usiąść i zacząć działać. A w przypadku, gdy temat jest już z góry narzucony, bez wytyczenia sobie pewnej koncepcji działania najczęściej gubimy się, marnujemy czas i energię, by na koniec usłyszeć od prowadzącego np., że „praca jest chaotyczna” lub wręcz „nie nadaje się na zaliczenie”. Oczywiście można mnożyć takie historie, ale najważniejszy jest fakt, że optymalna koncepcja pracy jest kluczowa. Mogę Ci pomóc taką koncepcje stworzyć.
Tematyka, w której się specjalizuje
Prawdą jest, że mogę pomóc w niemalże każdej dziedzinie wiedzy (napisz do mnie i sprawdź sam), niemniej jednak jestem szczególnie wyspecjalizowany w tematach z zakresu: zarządzania (np. analizy strategiczne czy zarządzanie zasobami ludzkimi), inżynierii produkcji (np. optymalizacje organizacji pracy maszyn), marketing (np. branding czy marketing w mediach społecznościowych), rachunkowość i finanse (np. analiza kondycji finansowej, w tym analiza wskaźnikowa), jak też: pedagogiki, prawa, wychowania fizycznego.
Formalności
Istnieje możliwość zawarcia imiennej umowy o świadczenie usług edukacyjnych. Mogę również (na życzenie) wystawić fakturę.
Kontaktując się napisz o wszelkich znanych Ci szczegółach dotyczących potrzebnej pracy / projektu (w tym: terminy).

Uważaj! Większość korepetytorów nie działa w oparciu o zarejestrowaną działalność i dla większości jest to tylko dodatkowe źródło dochodu. Ja z kolei zajmuje się tylko tym, od lat. Możesz polegać na mojej wiedzy, doświadczeniu i szczerej chęci, aby po prostu Ci pomóc.
Zapraszam do kontaktu absolutorium . biz @ gmail . com – wstępne konsultacje są zupełnie za darmo – zaznajomię się z tym, czego oczekujesz i napiszę, jak będę w stanie pomóc i jak ja to widzę.
Życzę Ci udanego dnia i dziękuje za zapoznanie się z ogłoszeniem ;)

Odpowiadając na ogłoszenie, pamiętaj o zasadach bezpieczeństwa.

Wyślij zapytanie do autora

Aby skontaktować się z autorem tego ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz:

Podobne ogłoszenia

Statystyka – pomoc w pisaniu prac

  • Łucja

Oferuję swą pomoc w pisaniu prac z zakresu statystyki oraz tworzeniu części praktycznych (wykonywanie badań, opracowanie wyników badań) do prac naukowych. Pracuję w oparciu o program SPSS. Gwarantuję pełen...

Szczegóły ogłoszenia

Rzetelna pomoc w pisaniu prac dyplomowych - uczciwa firma!

  • Ignacy

Nasza redakcja to firma świadcząca usługi pomocy w pisaniu prac dyplomowych, działająca na polskim rynku niezmiennie od kilku lat. Na swoim koncie mamy setki zrealizowanych opracowań obejmujących szerokie spektrum...

Szczegóły ogłoszenia

Pedagogika i logopedia,psychologia i socjologia. Uczciwie.Bez zaliczek

  • Magda

Z wykształcenia i praktyki jestem psychologiem i pedagogiem z uprawnieniami logopedy. Socjologi a interesuję się, jako dziedziną związaną zarówno z psychologią, jak i pedagogiką. Oferuję pisanie prac na...

Szczegóły ogłoszenia