Powrót do bazy ogłoszeń
Zobacz również:PISANIE-Pedagogika logistyka zarządzanie marketing administracja inne
Sprawdź

15-20zł/str. PRAWO, ADMINISTRACJA - ghostwriting prac dyplomowych

  • Red. Iuris Prudentia
  • 2080

Oferuję rzetelne opracowanie tematów z zakresu prawa i administracji na potrzeby obrony prac dyplomowych (licencjackich i magisterskich). Jestem otwarty na każdą gałąź prawa, jednakże najsprawniej poruszam się w prawie: rodzinnym, administracyjnym, cywilnym materialnym, autorskim.

Cena waha się w granicach 15-20zł za stronę, w zależności od stopnia skomplikowania, tematyki oraz prognozowanej objętości. Szczególne wymogi klienta mogą skutkować wyższą ceną. Proces pisania trwa ok. 1-2 miesiące.

Nigdy nie obsługuję więcej niż 1-2 klientów, dzięki czemu mogę w całości skupić się na zaproponowanej tematyce, co w efekcie prowadzi do powstania rzeczowej i solidnej pracy dyplomowej.

Prace tworzę tylko i wyłącznie od zera, nie podejmuję się dokończenia cudzych prac. Jest to podyktowane potrzebą zorganizowania pracy według ściśle określonego schematu, który odpowiada przeważającej większości promotorów i recenzentów. Wprowadzanie poprawek w cudzym tekście bywa czasochłonne, co skutkowałoby wyższą ceną, dlatego odstępuję od takiego trybu pracy. Oferowane prace są poprawne językowo, gramatycznie i ortograficznie, klarowne, podzielone na odpowiednie jednostki, z dbałością o redakcję samego tekstu. Prace pisane są językiem prawnym i prawniczym, z wykorzystaniem łacińskich zwrotów i paremii, co nadaje im profesjonalnego, naukowego brzmienia. Przy pisaniu sugeruję się szczególnymi wytycznymi uczelni lub promotora przekazanymi mi przez klienta.

Wszelkie oferty i pytania proszę kierować na adres email: redakcja.iurisprudentia@op.pl

O MNIE:
Magister prawa z dziedziny - prawo socjalne. Wśród moich studenckich zainteresowań znalazło się prawo rodzinne i opiekuńcze oraz szeroko rozumiane prawo administracyjne w kontekście pomocy rodzinie.

Odpowiadając na ogłoszenie, pamiętaj o zasadach bezpieczeństwa.

Wyślij zapytanie do autora

Aby skontaktować się z autorem tego ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz:

Podobne ogłoszenia

15-25zł/str. PRAWO, ADMINISTRACJA - ghostwriting prac dyplomowych

  • IurisPrudentia

Oferujemy rzetelne pisanie prac licencjackich/magisterskich z dziedzin: prawo i administracja. Przyjmujemy zlecenia napisania tekstów wyłącznie od zera - nie zajmujemy się dokańczaniem prac. Jest to podyktowane nie...

Szczegóły ogłoszenia

SERWIS OPRACOWAŃ HUMANISTYCZNYCH - Pisanie Prac - Tania pomoc

  • SERWIS OPRACOWAŃ

SERWIS OPRACOWAŃ HUMANISTYCZNYCH I INNYCH Wszystko tanio i profesjonalnie. Piszemy prace z większości dziedzin np: politologia, polonistyka, pedagogika, psychologia, socjologia, historia, zarządzanie marketing...

Szczegóły ogłoszenia

PRAWO i ADMINISTRACJA Prace zaliczeniowe, prezentacje, eseje, plany

  • Katarzyna

Studencie prawa i administracji! Masz trudności w napisaniu pracy zaliczeniowej, eseju czy wykonania prezentacji? Nie martw się, napisz do mnie a chętnie Ci w tym pomogę 😊 Wszystkie prace przygotowuje osobiście w...

Szczegóły ogłoszenia