Powrót do bazy ogłoszeń

Chcesz zdobyć upragniony tytuł?

  • POMOC W PISANIU
  • 1112

Jesteś studentem, który szuka efektywnych rozwiązań?
Oferujemy profesjonalną POMOC w pisaniu prac magisterskich oraz licencjackich z dowolnej dziedziny.
Oferujemy też pełne wsparcie techniczne, tj. korektę i redakcję tekstów prac i opracowań naukowych, zmianę formatu przypisów i wszelkich innych wymogów związanych z kształtem graficznym każdej pracy.
Zajmujemy się realizacją zleceń od A do Z, czyli od stworzenia planu poprzez kolejne etapy pisania pracy aż do ostatniego spisu ją kończącego, ale także pomagamy w częściowym opracowaniu określonych tematów i problemów.
Prace są wzorem, Serwis nie ponosi odpowiedzialności za używanie opracowań niezgodne z treścią ustawy o prawie autorskim (art. 244)

Odpowiadając na ogłoszenie, pamiętaj o zasadach bezpieczeństwa.

Wyślij zapytanie do autora

Aby skontaktować się z autorem tego ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz:

Podobne ogłoszenia

Prace po niemiecku

  • Anika

Oferuję pomoc w przygotowaniu prac w języku niemieckim na każdym poziomie, z róznych dziedzin. Pomagam w przygotowaniu planu pracy, bibliografii. Wykonuję także korekty prac już napisanych. Zapraszam do kontaktu.

Szczegóły ogłoszenia

Pisanie prac, artykułów, rozpraw

  • Joanna

Mam 7 lat doświadczenia. Skończyłam studia na kilku kierunkach i aktualnie jestem doktorantką. Zlecenia rozliczam etapami. Dotychczas realizowałam wsparcie studentów w zakresie: administracji, bezpieczeństwa,...

Szczegóły ogłoszenia

Konsultacje z zakresu pisania prac dyplomowych

  • e-konsultacje

Świadczę usługi z zakresu pisania prac magisterskich, licencjackich i innych. Oferuję również pomoc w przygotowaniu się do obrony. Moja specjalność to nauki społeczne i psychologia. Antyplagiat w cenie!

Szczegóły ogłoszenia