Powrót do bazy ogłoszeń
Zobacz również:PISANIE PRAC - TANIA OFERTA - POMOC od A do Z
Sprawdź

Copy/ghost-writing magister/licencjat, prawo/administracja 10-15zł

  • Błażej
  • 1623

Witam, oferuję rzetelną pomoc przy pisaniu i redagowaniu prac dyplomowych z dziedzin prawo i administracja oraz pokrewnych.
Moje osobiste zainteresowania skupiają się na prawnoadministracyjnych aspektach pomocy społecznej, prawie budowlanym, prawie konstytucyjnym, jednakże jestem otwarty na każdą gałąź prawa i administracji.
Oferowane prace piszę "od zera" w oparciu o najaktualniejsze akty prawne i literaturę. Nie praktykuję metod "kopiuj, wkej, pozmieniaj" (jak to bywa w naszej branży :) ), dzięki czemu możliwość wystąpienia plagiatu jest znikoma. Moje prace odpowiadają przy tym wymogom stawianym pracom w tych dziedzinach, tj. zachowany jest język prawny i prawniczy (dla estetyki lubię stosować zwroty i paremie z łaciny) oraz odpowiednia redakcja tekstu dostosowana do wytycznych uczelni oraz promotora.
Zapewniam kontakt ze mną na bieżąco pod emailem: blazej.motloch@gmail.com
Cena plasuje się w przedziale 10-15zł/str., zależnie od szczegółowych ustaleń i stopnia zaawansowania tematyki.

Odpowiadając na ogłoszenie, pamiętaj o zasadach bezpieczeństwa.

Wyślij zapytanie do autora

Aby skontaktować się z autorem tego ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz:

Podobne ogłoszenia

Pisanie prac magisterskich, licencjackich, zaliczeniowych

  • Klaudia

Dzień dobry, Oferuje napisanie pracy na każdy temat. 100% dyskrecji - rzetelność, dokładność i terminowość. Zapraszam :)

Szczegóły ogłoszenia

Napisze prace wykonam prezentacje

  • Izabela

Witam ;) Wykonam prace zaliczeniowe: -esej, - referat, - prezentacja multimedialna, - ewentualnie napisanie rozdziału teoretycznego (praca dyplomowa). Ukończyłam studia magisterskie z pedagogiki specjalnej oraz pracy...

Szczegóły ogłoszenia

Prace magisterskie i licencjackie z marketingu i zarządzania

  • Paweł

Nie wiesz jak zabrać się za pisanie swojej pracy? Masz kłopot z zebraniem odpowiedniej literatury? Nie wiesz skąd pozyskać dane do części badawczej? Jeśli tak, moja oferta skierowana jest właśnie do Ciebie....

Szczegóły ogłoszenia