Powrót do bazy ogłoszeń
Zobacz również:Pomoc w pisaniu prac mgr, lic, inż, a także doktorskich
Sprawdź

Eseje, prace zaliczeniowe, prezentacje, referaty itp. z PEDAGOGIKI

  • Anna
  • 11450

Cześć!
Masz problem z terminami na studiach? Uważasz, że za dużo jest tego wszystkiego na raz? Pracujesz i nie masz siły napisać kolejnej pracy zaliczeniowej, referatu, eseju czy zrobić prezentacji? A może nie wiesz kompletnie jak się do tego zabrać? Chętnie pomogę, napisz do mnie!

Jestem absolwentką pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej oraz pedagogiki specjalnej. Chętnie pomogę przy pracy zaliczeniowej, służę radą lub wsparciem merytorycznym. Podpowiem jak tworzyć przypisy i z jakich źródeł najlepiej korzystać. 

Polecam się !

Odpowiadając na ogłoszenie, pamiętaj o zasadach bezpieczeństwa.

Wyślij zapytanie do autora

Aby skontaktować się z autorem tego ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz:

Podobne ogłoszenia

Napiszę prace dyplomowe, zaliczeniowe, eseje, prezentacje

  • Magda

Witam serdecznie:) Oferuję kompleksową pomoc w opracowaniu prac dyplomowych, przygotowuję zarówno plan pracy, jak i część teoretyczną i badawczą. Posiadam wieloletnie doświadczenie w tym zakresie, dlatego...

Szczegóły ogłoszenia

Eseje, prace zaliczeniowe, licencjackie itp

  • Premium
  • Rafał

Ekonomia, analiza finansowa, zarządzanie zasobami ludzkimi, zarządzanie stresem, bezpieczeństwo i higiena pracy, historia i histroia sportu.

Szczegóły ogłoszenia

Pomoc w pisaniu prac, formatowanie, prezentacje, usuwanie plagiatu

  • Pan X

Studencie! Jeżeli masz problem z napisaniem pracy dyplomowej, nie wiesz jak się za nią zabrać, jak stworzyć plan, brakuje Ci czasu i motywacji, myślenie o wykonaniu tego zadania nie daje Ci spać, a każde...

Szczegóły ogłoszenia