Powrót do bazy ogłoszeń
Zobacz również:*Pomoc Studentom w pisaniu prac na studia doświadczonej osoby
Sprawdź

MAGOS pomoc w pisaniu prac

  • MAGOS
  • 10869

WItam serdecznie!

Od wielu lat zajmuję się pomocą w pisaniu różnych prac dyplomowych, zarówno licencjackich, inżynierskich, jak i magisterskich.

Jeśli szukasz profesjonalnej pomocy, to zapraszam do niezobowiązującego kontaktu z moją firmą (legalna, zarejestrowana w CEIDG, wystawiam faktury).

Moje prace cechują się oryginalnością potwierdzoną każdorazowo raportem z systemu antyplagiatowego. W cenie współpracy zawarte są wszystkie poprawki mieszczące się w ramach ustalonego planu pracy. Istnieje możliwość dogodnych płatności ratalnych. Oferuję atrakcyjne ceny dla zdecydowanych Klientów.

Chętnie przygotuję wzór pracy licencjacjkiej, inżynierskiej, magisterskiej. Pomogę opracować plan pracy, stworzyć bibliografię, czy konspekt. Mogę sformatować pracę zgodnie z wymogami uczelnianymi.

Podczas pisania prac korzystam z bogatego piśmiennictwa, są to zarówno wydawnictwa zwarte, jak i czasopisma. Często korzystam z zasobów ReaserchGate, PubMed, itp.

Zapraszam do kontaktu!

MAGOS Prace Dyplomowe

magos.firma@gmail.com

prace-magisterskie.com.pl

tel. 514-39-59-59

Odpowiadając na ogłoszenie, pamiętaj o zasadach bezpieczeństwa.

Wyślij zapytanie do autora

Aby skontaktować się z autorem tego ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz:

Podobne ogłoszenia

Profesjonalna pomoc w pisaniu prac

  • Julia

Nauczycielka z wieloletnim doświadczeniem pomoże w napisaniu pracy licencjackiej, magisterskiej, dyplomowej oraz innch prac (zaliczeniowe, eseje, scenariusze itp.), projekty, prezentacje. wypełnienie dziennika...

Szczegóły ogłoszenia

Pomoc w pisaniu prac z historii

  • Kamil

Witam, zajmuję się nauczaniem przedmiotu i chciałbym zaoferować pomoc w pisaniu prac zaliczeniowych, planów prac, bibliografii itp. Możliwa jest również dodatkowa lekcja online. W razie pytań jestem dostępny...

Szczegóły ogłoszenia

Natychmiastowa pomoc w pisaniu prac

  • Kalina

Witam! Jestem absolwentką filologii polskiej. Pomogę w napisaniu prac z nauk humanistycznych oraz udzielę korepetycji z języka polskiego. Gwarantuję profesjonalne i indywidualne podejście oraz owocną...

Szczegóły ogłoszenia