Powrót do bazy ogłoszeń

Napiszę pracę ZALICZENIOWĄ, LICENCJACKĄ, MAGISTERSKĄ, PODYPLOMOWĄ 24/7

  • Premium
  • Dorota_kontakt 24/7
  • 11217

Dzień dobry,
Do przygotowania CAŁEJ pracy wlicza się (GRATIS) stworzenie harmonogramu pracy, przygotowanie spisu treści i/lub ankiety, lub przygotowanie wstępnie tylko hipotezy, wstępu, a nawet zakończenia.

CANA: Cenę ustalimy wspólnie. Komunikacja i dyskrecja to dla mnie priorytet. 

Nie chcę niedomówień, więc zaznaczam na początku niniejszego ogłoszenia: NIE JESTEM "REDAKCJĄ", NIE TWORZĘ PLAGIATÓW, nie jestem produkcją tylko osobą fizyczną oferującą pomoc. Nie produkuje prac. Działam samodzielnie.

Bazując na moim doświadczeniu (ponad dekada) oferuję sporządzenie, a tym samym napisanie pracy licencjackiej, napisanie pracy magisterskiej lub napisanie pracy zaliczeniowej, a także poprawę poszczególnych rozdziałów, na których są naniesione przez Promotora (lub naniesione przez Wykładowcę) uwagi.

Napiszę pracę zaliczeniową. Napiszę pracę licencjacką. Napiszę pracę magisterską. Napiszę pracę podyplomową. Napiszę esej, napiszę wypracowanie czy napiszę rozprawkę, napiszę charakterystykę, napiszę raport i wiele innych prac jakie są wymagane przez nauczycieli lub wykładowców czy promotorów.

Pomogę w przygotowaniu pracy zaliczeniowej. Pomogę w przygotowaniu pracy licencjackiej. Pomogę w przygotowaniu pracy magisterskiej. Pomogę w przygotowaniu pracy podyplomowej. Pomogę w napisaniu esejów, wypracowań czy rozprawek, charakterystyki, raportu i wielu innych prac na jakie wpadną nauczycielom lub wykładowcom do głowy.

Często się zdarza, że pracę wysyłam nawet w tym samym dniu (nie odkładam na później żadnej pracy, a większość prac przygotowuję od ręki"). 

ANALIZUJĘ dziedzinę, PRZYGOTOWUJĘ niezbędną dokumentację, PISZĘ autorską pracę. Na dzień dzisiejszy przygotowałam min. 3 prace z następujących dziedzin:
- administracja
- bankowość
- biznes
- dietetyka
- dziennikarstwo i komunikacja społeczna
- ekonomia
- europeistyka
- filozofia
- finanse
- fizjoterapia
- geografia
- historia
- kulturoznawstwo
- logistyka
- marketing
- pedagogika
- pielęgniarstwo
- politologia
- psychologia
- reklama
- rachunkowość
- socjologia
- stosunki międzynarodowe
- teologia
- turystyka
- zarzadzanie

Powyżej nie wymieniłam wielu dziedzin, które spotkacie państwo w innych ogłoszeniach. Dlaczego? Już odpowiadam. Pisząc samodzielnie, nie sposób posiąść wiedzę z każdego tematu. Nie można znać się na wszystkim. Moja wiedza jest ograniczona do powyższych dziedzin, w których pomogę. Te dziedziny to moja pasja.

Zapraszam serdecznie.

Odpowiadając na ogłoszenie, pamiętaj o zasadach bezpieczeństwa.

Wyślij zapytanie do autora

Aby skontaktować się z autorem tego ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz: