Powrót do bazy ogłoszeń

Pedagog i Logop[eda napisze prace dyplomowe ze swoich dziedzin.

  • MagdaR
  • 1991

Posiadam wiedzę, wykształcenie i doświadczenie w zakresie pedagogiki i logopedii. Oferuje swoje usługi w zakresie pisania każdego rodzaju prac oraz badań z moich dziedzin oraz nauk pokrewnych.
Ze swojej strony oferuję:
* Pełna indywidualność każdej pracy. Bez plagiatu, bez problemów z systemem JSA.
* Rozsądne ceny za wysoką jakość. Nie zaoferuję najniższych stawek na rynku, ponieważ każda pracę przygotowuję rzetelnie i w pełni samodzielnie. Bez kopiowania z sieci. Oferuje jednak ceny przystępne i pewność, że praca zostanie dobrze oceniona i nie będzie nosiła znamion plagiatu.
* Uczciwy system rozliczeń. Nie pobieram jakichkolwiek zaliczek. Pierwsza płatność następuje, gdy umówiona część pracy jest gotowa. Płacisz po wglądzie w tekst!!!
* Terminowe wykonanie i odpowiedzialność za podjęcie zlecenia. Masz pewność, że gdy deklaruję się na wykonanie zlecenia, to umowa zostanie dotrzymana.
* Stały kontakt. Także telefoniczny. Przed zdecydowaniem się na moje usługi każdy może zadzwonić i zweryfikować poziom mojej wiedzy z zakresu tematu pracy. Nie zlecaj pracy byle komu. Zleć ją specjaliście. Numer podam w korespondencji prywatnej.
* Dbałość o szczegóły, jak przypisy, format tekstu, interpunkcja itp.

Mogę przygotować Twoja pracę całościowo, lub zająć się jej wybranym fragmentem. Oczywiście zajmuję się też badaniami.

Zapraszam do kontaktu.

Odpowiadając na ogłoszenie, pamiętaj o zasadach bezpieczeństwa.

Wyślij zapytanie do autora

Aby skontaktować się z autorem tego ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz:

Podobne ogłoszenia

Prace zaliczeniowe, prezentacje, prace dyplomowe ze wszelkich dziedzin

  • Ania

Witam wszystkich ! Od dawna zajmuję się pomocą studentom, którzy nie mają czasu lub weny do przygotowywania prac zaliczeniowych czy tez dyplomowych wymaganych przez prowadzących. Osobiście jestem...

Szczegóły ogłoszenia

Pisanie i korekta prac dyplomowych

  • Emilia

Pisaniem i korektą prac dyplomowych zajmuję się od kilkunastu lat. Jestem w stanie napisać pracę z niemal każdej dziedziny i na każdym poziomie (licencjat, praca inżynierska, praca magisterska, praca doktorska)....

Szczegóły ogłoszenia

Pisanie prac dyplomowych i zaliczeniowych

  • Kornelia

Jeżeli masz problem z przebrnięciem przez pracę dyplomową (licencjacką, magisterską, inżynierską) pisz śmiało. Wycenę robię indywidualnie, ale przeważnie jest to około 30-35 zł za stronę. Plan pracy...

Szczegóły ogłoszenia