Powrót do bazy ogłoszeń
Zobacz również:MAGOS pomoc w pisaniu prac
Sprawdź

Pisanie, pomoc, korekta, konsultacje - prace zaliczeniowe i dyplomowe

  • Ewa
  • 1849

Oferuję profesjonalną pomoc w pisaniu prac różnego typu, w tym m. in.: zaliczeniowych, esejów, koncepcji oraz całości lub części prac licencjackich i magisterskich.
Oferuję także konsultacje oraz/lub korektę już powstałych prac,
Jestem absolwentką studiów doktoranckich, mam duże doświadczenie w pracy ze studentami.
Dzięki dużemu doświadczeniu powstałe teksty są zawsze na najwyższym poziomie merytorycznym i językowym. Zapewniam indywidualne podejście do każdego zlecenia. Podejmuję się pisania na różnorodne tematy, głównie z kierunków: pedagogika, psychologia, socjologia, filozofia, antropologia, kulturoznawstwo, bezpieczeństwo wewnętrzne, resocjalizacja, pielęgniarstwo oraz nauki pokrewne. W ramach edycji tekstu, poprawy, korekty językowej itp. - pomogę przy pracach z każdej dziedziny wiedzy.
Zapewniam profesjonalizm, rzetelność oraz terminowość.

Odpowiadając na ogłoszenie, pamiętaj o zasadach bezpieczeństwa.

Wyślij zapytanie do autora

Aby skontaktować się z autorem tego ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz:

Podobne ogłoszenia

Fachowa pomoc w pisaniu prac zaliczeniowych

  • Iza

Oferuje profesjonalną pomoc w pisaniu prac zaliczeniowych oraz przy tworzeniu prezentacji. Do każdego podchodzę indywidualnie, a także umożliwiam stały kontakt podczas pomocy. Pomoc przy tworzeniu prac...

Szczegóły ogłoszenia

Eseje, prace zaliczeniowe itp

  • Natalia

Witam, Oferuję rzetelną i szybką pomoc w pisaniu prac zaliczeniowych, esejów czy robieniu prezentacji z przedmiotów związanych z ekonomią, finansami i rachunkowością. Zapraszam do kontaktu :)

Szczegóły ogłoszenia

Pisanie prac zaliczeniowych

  • Bogusia

Witam, jestem absolwentką wyższej uczelni. Posiadam dyplom magistra. Pisanie prac zaliczeniowych i dyplomowych to moje zajęcie od ponad 3 lat. Odkąd skończyłam studia mam na swoim koncie sporo prac ocenianych...

Szczegóły ogłoszenia