Powrót do bazy ogłoszeń
Zobacz również:www.taniepisanie.com.pl-570-937-902-biuro.taniepisanie@gmail.com
Sprawdź

PISANIE PRAC MAGISTERSKICH, LICENCJACKICH, INŻYNIERSKICH - raty, antyp

  • Damian
  • 11405

Szukasz uczciwej, rzetelnej i terminowej osoby, która pomoże Ci w napisaniu pracy? Posiadam 12-letnie doświadczenie w udzielaniu pomocy studentom, wielu studentów słyszało o mnie od swoich znajomych, którym pomogłem wybrnąć z krytycznej sytuacji :) Operuję dużą wiedzą oraz szeroką literaturą. Zawsze uwzględniam wszelkie istotne wskazówki, wytyczne i sugestie. Ponadto dokonuję korekt stylistycznych, merytorycznych i gramatycznych. Zapraszam osoby ceniące sobie wysoką jakość, uczciwość oraz miłą atmosferę :) 

Jestem w stanie okazać przykłady kilku moich prac, dla zobrazowania umiejętności.

Podejmując ze mną współpracę masz pełną gwarancję:

1. INDYWIDUALNEGO, AUTORSKIEGO PODEJŚCIA: Tępię plagiaty. Podejmując współpracę ze mną masz pełną gwarancję wysokiej jakości świadczonych przeze mnie usług oraz bezpieczeństwa wpłaconych środków.

2. KOMFORTOWEJ PŁATNOŚCI: Poza profesjonalizmem oferuję dogodny system płatności. Należność za pomoc rozkładam na kilka dogodnych rat, w międzyczasie wysyłając efekty do wglądu i akceptacji.

3. DARMOWYCH POPRAWEK JAK U KRAWCA: Jeśli chciałbyś/-abyś aby cokolwiek zostało zmienione niezależnie czy z powodu zmiany poglądu na dany temat, czy innych, wszelkich poprawek w obrębie Twojego zlecenia dokonuję za darmo, bez dodatkowych dopłat.

4. TERMINOWOŚCI: Wiem, jak ważne jest dotrzymanie terminu i rozumiem, że polegać można tylko na kimś, kto nie zawodzi. NIGDY. DEADLINE TO RZECZ ŚWIĘTA. Termin który mi podasz, jest dla mnie ostateczny i niepodważalny.

W razie dodatkowych pytań służę pomocą, również telefonicznie: 577 673 784 :)

Przedstaw mi swój problem, ja zaś zaprezentuję Ci wizję jego rozwiązania!

Zalecam nie ograniczać się w pytaniach :) 

kontakt@pisanie-pracy.pl

Tel. 577 673 784

www.pisanie-pracy.pl

Odpowiem na każdą wiadomość! :) 

Odpowiadając na ogłoszenie, pamiętaj o zasadach bezpieczeństwa.

Wyślij zapytanie do autora

Aby skontaktować się z autorem tego ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz:

Podobne ogłoszenia

TANIE PISANIE PRAC INŻYNIERSKICH OBLICZENIA

  • Grzegorz

dr inż PRZ PISANIE PRAC DYPLOMOWYCH INŻYNIERSKICH PRZEZ DOŚWIADCZONE OSOBY. PROJEKTY, OBLICZENIA, RYSUNKI, TANIO. NAJTRUDNIEJSZE TEMATY W SPECJALISTYCZNYCH PROGRAMACH. DŁUGOLETNIE DOŚWIADCZENIE,PRACA W SERWISIE....

Szczegóły ogłoszenia

PISANIE PRAC MAGISTERSKICH, LICENCJACKICH, PODYPLOMOWYCH- TERMINOWOŚĆ,

  • Joanna

MASZ NAPISAĆ PRACĘ… JESTEŚ PRZERAŻONA/Y… ZADZWOŃ !!! Posiadam 13 doświadczenie w pisaniu prac. Całe prace lub pojedyncze rozdziały pisane są od podstaw, na indywidualne zalecenie każdego klienta...

Szczegóły ogłoszenia

PROFESJONALNE PRACE MAGISTERSKIE, LICENCJACKIE I ZALICZENIOWE

  • Adam

Witam! Nazywam się Adam i jestem absolwentem studiów polonistycznych na Uniwersytecie Wrocławskim. Od 10 lat zarabiam na życie pisząc ludziom prace oraz wpierając ich swoim doświadczeniem w przygotowaniach do...

Szczegóły ogłoszenia