Powrót do bazy ogłoszeń

POLONISTA - solidne pisanie prac bez plagiatu na każdą kieszeń

  • Premium
  • Iza
  • 11176

Nie wiesz, jak napsiać swoją pracę? Nie masz to na czasu? Z przyjemnością pomogę.  Z wykształcenia jestem filologiem polskim. Zawodowo piszę, redaguję i koryguję różnorodne teksty.

Posiadam kwalifikacje praktyczne i wieloletnie doświadczenie w pisaniu, korekcie i edycji prac z różnych dziedzin i kierunków studiów (m.in. pedagogika, psychologia, filologia, administracja, europeistyka, turystyka, administracja, socjologia, marketing, filozofia, ekonomia, finanse, zarządzanie, pielęgniarstwo).

Poza wieloletnim doświadczeniem oraz uczciwą pomocą, oferuję:

  1. brak plagiatu - niepowtarzalny tekst niebędący "zlepkiem" materiałów pochodzących z Internetu - samodzielnie tworzę wszystkie teksty w oparciu o naukową i specjalistyczną literaturę przedmiotu,
  2. kompletność prac -  każda praca jest przygotowywana w oparciu o akademickie zasady tworzenia prac - u mnie nie otrzymasz tekstu bez przypisów i bibliografii,
  3. uczciwe i bezpieczne warunki rozliczenia płatności,
  4. przystępne ceny na studencką kieszeń,
  5. ewentualne poprawki w cenie.

Jeżeli nie wiesz, jak napisać swoją pracę, nie masz na to czasu albo masz tekst do poprawy i nie umiesz sobie z nim poradzić to zapraszam do nawiązania kontaktu ze mną - z przyjemnością pomogę.

www.tekst-lab.net
biuro@tekst-lab.net

Odpowiadając na ogłoszenie, pamiętaj o zasadach bezpieczeństwa.

Wyślij zapytanie do autora

Aby skontaktować się z autorem tego ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz: