Powrót do bazy ogłoszeń
Zobacz również:Eseje, prace zaliczeniowe
Sprawdź

Pomoc przy pisaniu prac zaliczeniowych/referatów/esejów/prezentacji

  • Anna
  • 11246

Cześć!
Masz problem z terminami na studiach? Uważasz, że za dużo jest tego wszystkiego na raz? Pracujesz i nie masz siły napisać kolejnej pracy zaliczeniowej, referatu, eseju czy zrobić prezentacji? A może nie wiesz kompletnie jak się do tego zabrać? Chętnie pomogę, napisz do mnie!

Jestem absolwentką pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej oraz pedagogiki specjalnej. Chętnie pomogę przy pracy zaliczeniowej, służę radą lub wsparciem merytorycznym. Podpowiem jak tworzyć przypisy i z jakich źródeł najlepiej korzystać. 

Polecam się !

Odpowiadając na ogłoszenie, pamiętaj o zasadach bezpieczeństwa.

Wyślij zapytanie do autora

Aby skontaktować się z autorem tego ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz:

Podobne ogłoszenia

Pomóc w napisaniu pracy zaliczeniowej

  • Natalia

Witam, Bardzo chętnie pomogę w napisaniu pracy zaliczeniowej z przedmiotów związanych z finansami, rachunkowością oraz ekonomią. Zapraszam do kontaktu :)

Szczegóły ogłoszenia

Pomoc Studentom w pisaniu prac zaliczeniowych i dyplomowych: lic., mgr

  • Anna

POMOGĘ CI STWORZYĆ PARCĘ, MAM ODPOWIEDNIE DOŚWIDCZENIE W PISANIU ICH. Jestem magistrem w zakresie nauk społecznych i humanistycznych. Na co dzień jestem redaktorką i...

Szczegóły ogłoszenia

pomoc w pisaniu prac i esejów

  • Olga

Cześć! Pomagam w pisaniu prac zaliczeniowych, licencjackich i magisterskich. Jestem absolwentką ekonomii i języka chińskiego- zagadnienia z tej tematyki nie maja przede mną tajemnic:) Piszę również prace o...

Szczegóły ogłoszenia