Powrót do bazy ogłoszeń
Zobacz również:Przejrzyste, uczciwe warunki – 17 zł/strona, bez zaliczek
Sprawdź

***Pomoc Studentom w Pisaniu Prac na Studia

  • Anna
  • 11590

Posiadam doświadczenia redaktorki naukowej. Od kilku lat pomagam Studentom pisać prace na Studia – dyplomowe i zaliczeniowe.
Mam ukończone trzy fakultety, jestem polonistką, specjalizuję się też w naukach społecznych. Pomogę w takich dyscyplinach jak:
Pedagogika,
Psychologia,
Filozofia,
Socjologia,
Historia,
Teologia,
Nauki o mediach,
Turystyka,
Zarządzanie,
Filologia polska,

Inne.

Jest możliwość pisania prac w J. ANGIELSKIM. Pomagałam również w doktoratach i pisaniu artykułów do publikacji. Chętnie robię prezentacje i inne formy prac.
Mogę podjąć się ponadto korekty pracy lub udzielić konsultacji jak pisać pracę. Dobrze czuję się w metodologii nauk społecznych.
Filozofia to bardzo bliska mi dziedzina, oferuję w niej korepetycje.

Terminowość, komunikatywność, codziennie kilka razy na dzień sprawdzam pocztę, kładę nacisk, by traktować każdą pracę indywidualnie, ze staraniem. Można liczyć na moje zrozumienie (zadawać każe pytanie) i jak najlepszą pomoc. Celem jest, by dwie strony były zadowolone ze współpracy.
Możliwość realizacji bardzo szybkich terminów opracowań.

Zapraszam do kontaktu, także w czasie świąt: anna20007@onet.pl

Odpowiadając na ogłoszenie, pamiętaj o zasadach bezpieczeństwa.

Wyślij zapytanie do autora

Aby skontaktować się z autorem tego ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz:

Podobne ogłoszenia

Kompleksowa pomoc Studentom w pisaniu prac

  • Premium
  • Katarzyna

Posiada potrójne wykształcenie wyższe magisterskie - pedagogika, filologia polska, filoozfia z psychologią. Posiadam doświadczenie redaktora w pisaniu prac - paroletnię. Pomogę napisać pracę...

Szczegóły ogłoszenia

Pomoc w pisaniu prac prawo

  • Patrycja

Jestem absolwentem Wydziału Prawa z tytyłem magistra i mam przyjemność zaoferować rzetelne i kompleksowe pisanie prac dyplomowych/artykułów/prac zaliczeniowych/esejów właśnie z zakresu prawa,...

Szczegóły ogłoszenia

***Tanie pisanie prac na studia i innych

  • Anna

Posiadam potrójne wykształcenie magisterskie, działam w zakresie nauk humanistycznych i społecznych. Mam duże doświadczenie w redagowaniu prac. Napiszę prace zaliczeniowe, różne treści, np....

Szczegóły ogłoszenia