Powrót do bazy ogłoszeń
Zobacz również:TANIA OFERTA - Pisanie Prac pomoc od A do Z
Sprawdź

Pomogę w pisaniu pracy dyplomowej

  • Weronika
  • 1971

Witam.
Jestem tegoroczną absolwentką Wydziału Nauk Ekonomicznych na kierunku logistyka (specjalność logistyka przedsiębiorstw) i chętnie pomogę w napisaniu pracy licencjackiej, magisterskiej lub inżynierskiej. Moja praca pt. City Logistics na przykładzie europejskich stolic- Warszawy, Bratysławy i Budapesztu uzyskała same pozytywne recenzje i bardzo dobrą ocenę z obrony pracy. Ponadto, jako jedna z nielicznych zakwalifikowała się jako materiał do artykułu naukowego, który ukaże się w Zeszycie Naukowym Wydziału Nauk Ekonomicznych.
Chętnie podejmę się napisania pracy z ukończonego kierunku oraz z transportu., Nie straszne będą mi również prace z zakresu psychologii, pedagogiki, socjologii, hipologii (jestem instruktorem jeździectwa), Pisanie to moja pasja, praca przeze mnie napisana liczyła 90 stron a w systemie antyplagiatowym uzyskała 0%.
Zakres oferowanej pomocy:
-dobór tematu pracy, pomoc przy pisaniu,
-ustalenie hipotezy, tez, problemu badawczego itp.,
-pomoc w napisaniu wstępu, konkretnego rozdziału czy wyciągnięcia wniosków,
-korekta pracy, pomoc od strony technicznej,
-przygotowanie prezentacji na obronę,
-opracowanie odpowiedzi na pytania wymagane na obronę pracy dyplomowej,
Chętnie pomogę również w pracach na zaliczenie- esejach, referatach, artykułach. Mam dużo wolnych terminów, ponadto nie stawiam na ilość a na jakość pracy.
Więcej informacji udzielę mailowo napisz a na pewno się dogadamy!

Odpowiadając na ogłoszenie, pamiętaj o zasadach bezpieczeństwa.

Wyślij zapytanie do autora

Aby skontaktować się z autorem tego ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz:

Podobne ogłoszenia

Pomoc w pisaniu prac z historii

  • Kamil

Chętnie pomogę w pisaniu prac z historii i rozwiązywaniu zadań. Zajmuje się uczeniem przedmiotu. W celu uzyskania informacji proszę o kontakt mailowy.

Szczegóły ogłoszenia

Wsparcie przy pisaniu prac dyplomowych

  • Michalina

Witam serdecznie studentki oraz studentów! Zajmuję się pomocą w zakresie pisania prac dyplomowych: zaliczeniowych, licencjackich, inżynierskich oraz magisterskich. Opracowanie planów oraz konspektów prac nie...

Szczegóły ogłoszenia

Pomoc w pisaniu prac dyplomowych

  • Dorota

Profesjonalna pomoc w pisaniu prac mgr. i licencjackich z: - ekonomii - prawa - ZIM - administracji - turystyki - handlu zagran. - pedagogiki - inne Terminowość, solidność, doświadczenie Tel: 518172995 Emeil:...

Szczegóły ogłoszenia