Powrót do bazy ogłoszeń

Pomogę w pisaniu pracy dyplomowej

  • Weronika
  • 1971

Witam.
Jestem tegoroczną absolwentką Wydziału Nauk Ekonomicznych na kierunku logistyka (specjalność logistyka przedsiębiorstw) i chętnie pomogę w napisaniu pracy licencjackiej, magisterskiej lub inżynierskiej. Moja praca pt. City Logistics na przykładzie europejskich stolic- Warszawy, Bratysławy i Budapesztu uzyskała same pozytywne recenzje i bardzo dobrą ocenę z obrony pracy. Ponadto, jako jedna z nielicznych zakwalifikowała się jako materiał do artykułu naukowego, który ukaże się w Zeszycie Naukowym Wydziału Nauk Ekonomicznych.
Chętnie podejmę się napisania pracy z ukończonego kierunku oraz z transportu., Nie straszne będą mi również prace z zakresu psychologii, pedagogiki, socjologii, hipologii (jestem instruktorem jeździectwa), Pisanie to moja pasja, praca przeze mnie napisana liczyła 90 stron a w systemie antyplagiatowym uzyskała 0%.
Zakres oferowanej pomocy:
-dobór tematu pracy, pomoc przy pisaniu,
-ustalenie hipotezy, tez, problemu badawczego itp.,
-pomoc w napisaniu wstępu, konkretnego rozdziału czy wyciągnięcia wniosków,
-korekta pracy, pomoc od strony technicznej,
-przygotowanie prezentacji na obronę,
-opracowanie odpowiedzi na pytania wymagane na obronę pracy dyplomowej,
Chętnie pomogę również w pracach na zaliczenie- esejach, referatach, artykułach. Mam dużo wolnych terminów, ponadto nie stawiam na ilość a na jakość pracy.
Więcej informacji udzielę mailowo napisz a na pewno się dogadamy!

Odpowiadając na ogłoszenie, pamiętaj o zasadach bezpieczeństwa.

Wyślij zapytanie do autora

Aby skontaktować się z autorem tego ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz:

Podobne ogłoszenia

pomoc w pisaniu pracy

  • Ewa

Profesjonalnie pomogę napisać lub napiszę pracę zaliczeniową bądź dyplomową (licencjacką, magisterską itp.).Podejmę się również korekty. Każda praca jest bogata w przypisy i każda dopracowana w...

Szczegóły ogłoszenia

Pomogę w napisaniu pracy magisterskiej

  • Dorota

Jestem tegoroczną absolwentką prawa. Chętnie pomogę w przygotowaniu pracy magisterskiej z zakresu prawa. Wynagrodzenie do uzgodnienia. Zachęcam do kontaktu.

Szczegóły ogłoszenia

Konsultacje z zakresu pisania prac dyplomowych

  • e-konsultacje

Świadczę usługi z zakresu pisania prac magisterskich, licencjackich i innych. Oferuję również pomoc w przygotowaniu się do obrony. Moja specjalność to nauki społeczne i psychologia. Antyplagiat w cenie!

Szczegóły ogłoszenia