Powrót do bazy ogłoszeń
Zobacz również:www.taniepisanie.com.pl-570-937-902-biuro.taniepisanie@gmail.com
Sprawdź

Praca magisterska / inżynierska / licencjacka - pomożemy :)

  • Paulina i Kuba
  • 10773

Zapraszamy do kontaktu osoby szukające doraźnej, skutecznej i szybkiej pomocy przy napisaniu pracy dyplomowej – licencjackiej, inżynierskiej lub magisterskiej, z zakresu studiów humanistycznych lub ścisłych. Jesteśmy wykształconym i doświadczonym pisarsko małżeństwem, które zajmuje się bardzo szerokim zakresem zagadnień. Wiemy także, co lubią promotorzy i doradzamy chętnie jak z nimi postępować. Pomogliśmy już udobruchać wielu naprawdę trudnych i wymagających opiekunów.

Kontakt mailowy lub telefoniczny - każdy woli inaczej, a my się dostosowujemy. Na terenie Warszawy z kolei bardzo chętnie spotkamy się przy kawie. Umówione kwoty zawsze proponujemy w rozbiciu na raty, w odniesieniu do których rozliczamy się na bieżąco z kolejnych etapów redagowanej pracy. Zależy nam na czytelności współpracy i poczuciu bezpieczeństwa obu stron współpracy.

Gwarantujemy bardzo wysoki poziom literacki, merytoryczny i profesjonalną redakcję. Przemawia za nami naprawdę bogate doświadczenie przy projektach z najróżniejszych tematów: inżynieria, psychologia, ekonomia, historia, językoznawstwo, logistyka, zarządzanie, statystyka i wiele, wiele innych. Zdobyta wiedza i umiejętności pomagają nam w dostarczaniu tekstów na prawdziwym poziomie premium ;) Szanse na problemy z plagiatem z kolei u nas nie istnieją.

Do tej pory - 100% zadowolonych klientów (wielu poleca nas znajomym) przy 100% dotrzymanych terminów. Kiedy podejmujemy się już dopięcia pracy w określonym czasie - zostanie ona napisana.

Proszę więc pisać śmiało, a nawet zdzwaniać się z nami. Rozmowa nigdy nie zaszkodzi, a może tylko pomóc. Jeżeli nawet nie umówimy się na współpracę, zawsze chętnie coś podpowiemy i doradzimy :) Przeprowadziliśmy wielu klientów przez bardzo trudne sytuacje na uczelniach i mamy w tym zakresie już pewne kompetencje.

Nawiązując współpracę, pamiętaj o zasadach bezpieczeństwa.

Wyślij zapytanie do autora

Aby skontaktować się z autorem tego ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz:

Podobne ogłoszenia

Pomoc w pracach tekstowych magisterska/inżynierska/licencjacka

  • Monika

Oferuję rzetelne i kompleksowe pisanie prac dyplomowych. Moja oferta jest najtańszą w porównaniu do wysokiej jakości, jaką prezentuję własnym kunsztem pisarskim. Wszystkie prace są pisane bezpośrednio...

Szczegóły ogłoszenia

Prace licencjackie, magisterskie, inżynierskie, zaliczeniowe, referaty!

  • Marzena

Pomogę w pisaniu prac licencjackich, magisterskich, inżynierskich, zaliczeniowych oraz wszelkiego rodzaju referatów. Pomagam korygować napisane już prace lub piszę je od podstaw. Pomagam w układaniu planów,...

Szczegóły ogłoszenia

Prace magisterskie i licencjackie – solidnie i na czas

  • Mentorka

Aplikantka prawa pomoże w napisaniu pracy z zakresu prawa cywilnego i gospodarczego. Gwarantuję najwyższą jakość w rozsądnej cenie oraz bezpłatne poprawki do tworzonych przeze mnie opracowań. Zainteresowanych...

Szczegóły ogłoszenia