Powrót do bazy ogłoszeń

Praca magisterska, inżynierska, licencjacka, - pomożemy, uratujemy

  • Premium
  • Paulina i Kuba
  • 10918

Zapraszamy do kontaktu osoby szukające doraźnej, skutecznej i szybkiej pomocy przy napisaniu pracy dyplomowej – licencjackiej, inżynierskiej lub magisterskiej, z zakresu studiów humanistycznych lub ścisłych. Jesteśmy wykształconym i doświadczonym pisarsko małżeństwem, które zajmuje się bardzo szerokim zakresem zagadnień. Wiemy także, na co zwracają uwagę promotorzy i doradzamy chętnie jak z nimi postępować. Pomogliśmy już udobruchać wiele naprawdę trudnych i wymagających osób.

Kontakt mailowy lub telefoniczny. Jeżeli ktoś chce z nami porozmawiać, prosimy o przesłanie numeru telefonu na adres e-mail. Oddzwaniamy zazwyczaj bardzo szybko. 

Umówione kwoty zawsze proponujemy w rozbiciu na raty, w oparciu o które rozliczamy się z kolejnych etapów napisanej pracy. Zależy nam na czytelności współpracy i poczuciu bezpieczeństwa obu stron.

Gwarantujemy bardzo wysoki poziom literacki, merytoryczny i profesjonalną redakcję. Przemawia za nami naprawdę bogate doświadczenie przy projektach z najróżniejszych tematów: szeroka inżynieria, psychologia, ekonomia, historia, językoznawstwo, logistyka, zarządzanie, statystyka i wiele, wiele innych. Zdobyta wiedza i umiejętności pomagają nam w dostarczaniu tekstów na prawdziwym poziomie premium ;) Szanse na problemy z plagiatem z kolei u nas nie istnieją. Gwarantujemy oryginalność tekstów. Do prac podchodzimy zresztą ambicjonalnie i hobbystycznie, lubimy je pisać :)

Do tej pory - 100% zadowolonych klientów (wielu poleca nas znajomym) przy 100% dotrzymanych terminów. Jeśli podejmujemy się dopięcia pracy w określonym czasie - zostanie ona napisana.

Zapraszamy do kontaktu. Rozmowa do niczego przecież nie zobowiązuje, a zawsze chętnie coś podpowiemy.

Paulina i Kuba,
blyskotliwe.prace@gmail.com

Nawiązując współpracę, pamiętaj o zasadach bezpieczeństwa.

Wyślij zapytanie do autora

Aby skontaktować się z autorem tego ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz: