Powrót do bazy ogłoszeń
Zobacz również:PISANIE PRAC UCZCIWIE
Sprawdź

Prace zaliczeniowe, mgr, lic - pomoc

  • Maciej
  • 9528

Witajcie, oferuję Wam tworzenie wysokiej jakości tekstów naukowych i innych analiz, treści na następujące kierunki studiów: finanse, zarządzanie, prawo, bezpieczeństwo narodowe i pokrewne.
Teksty tworzę samodzielnie ja - redaktor Maciek (pół prawnik, politolog, lingwista) wraz z redaktor Asią (ekonomistka, księgowa, także po studiach z zarządzania). Zajmujemy się wyłącznie dziedzinami, w których mamy wszechstronne wykształcenie i doświadczenie zawodowe. Nie piszemy jak wielu ze wszystkich dziedzin.
Jesteśmy absolwentami renomowanych, krakowskich wydziałów Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Cały czas doskonalimy swoją wiedzę.
Co oferujemy ?
- pisanie wzorów treści dyplomowych na studia (teoria, metodologia, badania, analizy finansowe firm, i inne),
- profesjonalne opracowania badań do prac dyplomowych,
- przygotowanie wszelakich innych projektów, prac, esejów, referatów, prac zaliczeniowych, prezentacji multimedialnych i innych,
- tworzenie zaawansowanych projektów, np. businessplany firm, analizy finansowe spółek i inne,
- materiały do nauki – np. skrypty z wybranych podręczników, materiałów,
-kompleksowe korekty na materiale studenta, tj. edytorskie, techniczne, merytoryczne, wprowadzanie popraw wg uwag promotora i inne,
- usuwanie plagiatu na materiale studenta, tj. podejmuję się czyszczenia nawet z plagiatu prac o bardzo wysokim wskaźniku plagiatu, doskonale znam JSA,
- inne, zlecone przez studenta działania.

Najważniejsze informacje o współpracy:
1. Nie pobieram żadnych zaliczek, płatności z góry. Klient płaci po otrzymaniu materiału.
2. Teksty autorskie, z raportem z plagiat.pl
3. Sprawne wprowadzanie poprawek za darmo.
4. Prace terminowe, wysyłamy zwykle 1-3 dni przed terminem ustalonym z Klientem.
5. Mamy terminy express. Można pisać/dzwonić o każdej porze. Jesteśmy praktycznie zawsze do waszej dyspozycji, też wtedy, kiedy zawiedli inni „redaktorzy”, kiedy mija termin oddania pracy.
6. Mamy bardzo konkurencyjne stawki, bo działamy samodzielnie, bez zlecenia innym osobom: do 20 zł/ stronę A4 pracy zaliczeniowej, projektu, referatu, innej, do 25 zł/stronę pracy dyplomowej. Przy dużych zleceniach dodatkowe rabaty na poziomie 100-500 zł.
7. Współpraca z nami jest BEZPIECZNA – wystawiamy FV, podpisujemy umowy, wystawiamy oświadczenie o przekazaniu praw autorskich, samodzielnie wszystko robimy w pełnej poufności.
8. POMAGAMY DO DNIA OBRONY – w przygotowaniu się do obrony, zrobieniu prezentacji na obronę, z powtórek materiału, tworzymy krótkie skrypty z pracy do obrony.

Zachęcam do kontaktu, to nie zobowiązuje. Możemy tylko pomóc. Dla studentów z Krakowa istnieje możliwość osobistego spotkania, wizyty w centrum miasta.

Odpowiadając na ogłoszenie, pamiętaj o zasadach bezpieczeństwa.

Wyślij zapytanie do autora

Aby skontaktować się z autorem tego ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz:

Podobne ogłoszenia

Prace zaliczeniowe, prace dyplomowe - ekonomia, finanse, zzl, analizy

  • Magdalena

Cześć! Cieszę się, że trafili Państwo na moje ogłoszenie, ponieważ chętnie wesprę Was w stworzeniu pracy dyplomowej lub zaliczeniowej od podstaw aż po efekt końcowy :). Gwarantuję, że każda praca będzie...

Szczegóły ogłoszenia

Eseje, prace zaliczeniowe, licencjackie itp

  • Premium
  • Rafał

Ekonomia, analiza finansowa, zarządzanie zasobami ludzkimi, zarządzanie stresem, bezpieczeństwo i higiena pracy, historia i histroia sportu.

Szczegóły ogłoszenia

PRAWO i ADMINISTRACJA Prace zaliczeniowe, prezentacje, eseje, plany

  • Premium
  • Katarzyna

Studencie prawa i administracji! Masz trudności w napisaniu pracy zaliczeniowej, eseju czy wykonania prezentacji? Nie martw się, napisz do mnie a chętnie Ci w tym pomogę 😊 Wszystkie prace przygotowuje...

Szczegóły ogłoszenia