Powrót do bazy ogłoszeń
Zobacz również:Finanse, zarządzanie - teksty od eksperta bez zaliczek! Darmowy plan!
Sprawdź

statystyka, analizy pielęgniarstwo, dietetyka, pedagogika, psychologia

  • malgosia
  • 2296

Oferuje PROFESJONALNE analizy statystyczne do
-projektu statystycznego,
-pracy zaliczeniowej
-pracy magisterskiej
-pracy licencjackiej,
-artykułu naukowego
-pracy doktorskiej
-pracy habilitacyjnej

Dodatkowo wykonuje ZADANIA ze statystyki opisowej lub matematycznej

Cena jest ustalana indywidualnie, każda przypadek jest inny, z doświadczenia wiem że poziom prac jest zróżnicowany (zależy od typu pracy, kierunku studiów, uczelni i najważniejsze promotora) oraz czasu wykonania usługi. Cena nie jest uzależniona od liczby stron. :)

Kilka słów o mnie. Matematyk (Uniwersytet Ślaski w Katowicach) z 11 letnim doświadczeniem zawodowym. W swoim "dorobku naukowym" pomogłam bardzo wielu osobą z różnych dziedzin naukowych; nauki ścisłe, humanistyczne, medyczne, przyrodnicze. Jestem otwarta na wszelaką wiedzę :)
Bardzo lubię swoją pracę, ponieważ daje mi poczucie spełnienia i satysfakcji. Liczby nie traktuje przedmiotowo są to dla mnie konkretne obliczenia, za którymi kryją się weryfikacje przedstawionych przez Państwa hipotez.

Swoją ofertę kieruję również do firm i instytucji badawczych. Udzielam porad i konsultacji statystyczno-metodologicznych na każdym etapie procesu badawczego - metodologia, postawienia hipotez, przez dobór i opracowanie narzędzi badawczych (kwestionariuszy i ankiet), po najważniejsze obliczenia statystyczne z pełną interpretacją uzyskanych wyników i graficzną wizualizacją (tabele i wykresy).

Obliczenia wykonuje w programie Statistica

ZAPRASZAM DO WSPÓŁPRACY :)

pomocstatystyka1(malpa)gmail.com

www.pomocstatystyka.pl

Odpowiadając na ogłoszenie, pamiętaj o zasadach bezpieczeństwa.

Wyślij zapytanie do autora

Aby skontaktować się z autorem tego ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz:

Podobne ogłoszenia

Pomoc Studentom w pisaniu prac z pedagogiki, psychologii i socjologii

  • Anna

Posiadam kilkuletnie doświadczenie w pomocy Studentom w pisaniu prac: - Zaliczeniowych wszelkiego rodzaju typu eseje, referaty, prace naukowe (z przypisami), artykuły, prezentacje multimedialne (PowerPoint), -...

Szczegóły ogłoszenia

Pisanie prac - Pedagogika

  • Milena

Świadczę profesjonalną pomoc w pisaniu prac zaliczeniowych i dyplomowych z zakresu pedagogiki. Tworzę konspekty zajęć i przeprowadzam badania terenowe. Na co dzień pracuję w przedszkolu, w związku z czym mam...

Szczegóły ogłoszenia

Kosmetologia/ dietetyka/ Bio- chem/ medycyna

  • Emilia

Chętnie pomogę. Płatność w ratach. Poprawki gratis na bieżąco. Posiadam rzetelna wiedze z wyżej wymienionych kierunków oraz wieloletnie doświadczenie.

Szczegóły ogłoszenia