Powrót do bazy ogłoszeń
Zobacz również:UCZCIWIE i RZETELNIE napiszę PRACĘ DYPLOMOWĄ płatność w ratach
Sprawdź

TRANSPORT, LOGISTYKA, DYSTRYBUCJA - prace zaliczeniowe i końcowe

  • Natalia
  • 1911

Cześć,
Jestem Natalia, od lat zajmuję się pisaniem prac zaliczeniowych, semestralnych i dyplomowych. Poza tym udzielam korepetycji z przedmiotów związanych z logistyką i transportem.
Jestem przede wszystkim praktykiem, który na powyższych dziedzinach zjadł zęby - wszelkiego rodzaju zagadnienia transportowe, dystrybucyjne, magazynowe oraz dotyczące szeroko pojmowanej logistyki są mi bardzo bliskie.
Nie jestem firmą, działam jako osoba prywatna! Co z tego? Już tłumaczę - to daje Ci gwarancję, że nie wezmę Twojego zlecenia "na sztukę", żeby zarobić jak najwięcej, a podejmuję się jedynie zleceń, którym jestem w stanie podołać zarówno tematycznie jak i czasowo.
Napisz do mnie, a na pewno się dogadamy :)

Odpowiadając na ogłoszenie, pamiętaj o zasadach bezpieczeństwa.

Wyślij zapytanie do autora

Aby skontaktować się z autorem tego ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz:

Podobne ogłoszenia

Pisanie prac zaliczeniowych

  • Bogusia

Witam, jestem absolwentką wyższej uczelni. Posiadam dyplom magistra. Pisanie prac zaliczeniowych i dyplomowych to moje zajęcie od ponad 3 lat. Odkąd skończyłam studia mam na swoim koncie sporo prac ocenianych...

Szczegóły ogłoszenia

Eseje, prace zaliczeniowe itp

  • Natalia

Witam, Oferuję rzetelną i szybką pomoc w pisaniu prac zaliczeniowych, esejów czy robieniu prezentacji z przedmiotów związanych z ekonomią, finansami i rachunkowością. Zapraszam do kontaktu :)

Szczegóły ogłoszenia

Eseje, prace zaliczeniowe

  • Monika

Oferuję rzetelne i kompleksowe pisanie prac dyplomowych. Moja oferta jest najtańszą w porównaniu do wysokiej jakości, jaką prezentuję własnym kunsztem pisarskim. Wszystkie prace są pisane bezpośrednio przeze...

Szczegóły ogłoszenia