O nas

Zdajemy sobie sprawę, iż napisanie rzeczowej pracy naukowej czy też innego wymagającego tekstu nie jest proste. Niejednokrotnie wymaga to konsultacji ze specjalistami z danej dziedziny, którzy doskonale znają wybrane zagadnienia.

Niestety w większości przypadków, znalezienie odpowiedniej osoby, która będzie w stanie pomóc stanowi nie lada wyzwanie. Mnogość ofert i ogłoszeń rozproszonych po całym internecie z pewnością tego nie ułatwia. Wychodząc na przeciw tym i innym problemom, z którymi często borykają się przyszli inżynierowie, licencjaci czy magistrzy piszący swoje pierwsze prace naukowe, postanowiliśmy stworzyć serwis, skupiający ogłoszenia pomocy w pisaniu prac i różnego rodzaju tekstów.

Dzięki serwisowi napiszeprace.pl, wyszukanie interesujących ogłoszeń staje się szybkie, proste i wygodne. Każda oferta, umieszczane na ramach serwisu przechodzi proces weryfikacji pod kątem jej merytoryczności, dzięki czemu nasza baza zawiera jedynie ogłoszenia zgodne z tematyką serwisu. Ponadto jesteśmy otwarci na uwagi i sugestie naszych użytkowników, starając się, aby serwis był jak najbardziej dopasowany do ich potrzeb.