Pomoc

W tym dziale znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeżeli nie znalazłeś tutaj rozwiązania swojego problemu - skontaktuj się z nami.

1. Jaka jest różnica pomiędzy poszczególnymi typami ogłoszeń?

Nasz serwis oferuje możliwość dodawania trzech typów ogłoszeń: Premium, Standardowych oraz Darmowych.

Ogłoszenia premium

Ogłoszenia premium umożliwiają promowanie Twojej oferty w sposób umożliwiający dotarcie do jak największego grona klientów. Każde ogłoszenie tego typu, jest wyróżnione dobrze widoczną etykietą PREMIUM podkreślającą jego charakter. Dzięki wyświetlaniu w trybie rotacyjnym na samej górze strony głownej oraz bazy ogłoszeń naszego serwisu, notują one kilkuktornie większą ilość wyświetleń a co za tym idzie większą ilość zapytań przesyłanych od klientów w porównaniu do innych typów ogłoszeń. Ponadto strona ogłoszenia premium nie zawiera dodatkowych materiałów reklamowych oraz listy podobnych ogłoszeń.

Po wygaśnięciu ogłoszenia premium, otrzymasz stosowną informację na swoją skrzynkę mailową z możliwością przedłużenia daty jego ważności. Jeżeli nie zdecydujesz się na przedłużenie, ogłoszenie zostanie automatycznie zaktualizowane do typu Standardowego.

Ogłoszenia premium mogą być dodatkowo promowane poprzez wyświetlanie ich w systemie rotacyjnym na stronach wszystkich darmowych ogłoszeń, co znacząco zwiększa ich zasięg. Wybierając ten rodzaj promocji, odnośnik do Twojego ogłoszenia będzie cyklicznie prezentowany w dużym, dobrze widocznym kontenerze tuż nad tytułem i treścią każdego darmowego ogłoszenia dodanego do naszego serwisu:

Podgląd promocji ogłoszenia premium

Ogłoszenia standardowe

W przeciwieństwie do ogłoszeń darmowych, ogłoszenia standardowe nie posiadają limitu przekazywanych zapytań, dzięki czemu niezwłocznie otrzymasz każdą wiadomość, wysłaną w nawiąznaiu do Twojego ogłoszenia.

Ogłoszenia darmowe

Ogłoszenia darmowe umożliwiają bezpłatne opublikowanie oferty na ramach naszego serwisu, jednakże ilość zapytań przekazywanych od klientów jest limitowana do kilku sztuk. Po przekroczniu limitu otrzymasz stosowną informację na swoją skrzynkę mailową z możliwością aktualizacji ogłoszenia do typu Standardowego i co za tym idzie dalszego otrzymywania zapytań.

Pamiętaj również, że nasz serwis nie gromadzi danych osób i treści przesyłanych wiadomości, dlatego też po aktualizacji typu ogłoszenia z Darmowego na Standardowy, nie mamy możliwości ponownego przesłania zapytań, które zostały zablokowane w skutek przekroczeniu limitu, dlatego aby uniknąć utraty potencjalnych klientów, zachęcamy do wybierania ogłoszeń Standardowych i Premium.

2. Dodałem ogłoszenie, ale w dalszym ciągu nie widzę go w serwisie

Każde ogłoszenie przed ukazaniem się na ramach serwisu przechodzi proces weryfikacji, który zazwyczaj trwa do kilku godzin, aczkolwiek w szczególnych przypadkach może on ulec wydłużeniu. Jeżeli po upływie 24-48 godzin Twoje ogłoszenie w dalszym ciągu nie zostało opublikowane, może to oznaczać, że zostało ono odrzucone np. ze względu na tematykę nie pasującą do charakteru serwisu.

3. Ile kosztuje dodanie ogłoszenia?

Aktualnie udostępniamy możliwość dodawania ogłoszeń darmowych oraz płatnych w kilku wariantach cenowych. Szczegóły znajdziesz na stronie umożliwiającej dodanie nowego ogłoszenia.

4. Jak długo moje ogłoszenie będzie widoczne na ramach serwisu?

Ogłoszenia publikowane są bezterminowo, jednakże w ramach utrzymania porządku starsze lub powtarzające się oferty mogą być cyklicznie usuwane.

5. Czy mogę edytować swoje ogłoszenia?

Ogłoszenie po opublikowaniu nie może być edytowane. Jeżeli chcesz zmienić treść swojej oferty, zalecamy jej usunięcie, a następnie ponowne dodanie poprzez formularz.

6. Czy mogę usunąć swoje ogłoszenie?

Tak. Wystarczy, że wyślesz do nas wiadomość z prośbą o usunięcie oferty podając w niej identyfikator (ID) ogłoszenia. Pamiętaj, że wiadomość musi zostać wysłana z adresu e-mail, podanego w ofercie.