Pomoc

W tym dziale znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeżeli nie znalazłeś tutaj rozwiązania swojego problemu - skontaktuj się z nami.

1. Czym charakteryzują się ogłoszenia Premium?

Ogłoszenia premium umożliwiają promowanie oferty w sposób umożliwiający dotarcie do jak największego grona klientów. Każde ogłoszenie tego typu jest wyróżnione dobrze widoczną etykietą PREMIUM podkreślającą jego charakter. Dzięki wyświetlaniu w trybie rotacyjnym na samej górze strony głownej oraz bazy ogłoszeń naszego serwisu, notują one kilkuktornie większą ilość wyświetleń a co za tym idzie większą ilość zapytań przesyłanych od klientów w porównaniu do innych typów ogłoszeń. Ponadto strona ogłoszenia premium nie zawiera dodatkowych materiałów reklamowych oraz listy podobnych ogłoszeń.

Po wygaśnięciu ogłoszenia premium, otrzymasz stosowną informację na swoją skrzynkę mailową z możliwością przedłużenia daty jego ważności. Jeżeli nie zdecydujesz się na przedłużenie, ogłoszenie zostanie automatycznie zaktualizowane do typu Standardowego.

2. Na czym polega automatyczne odświeżanie ogłoszenia Premium?

Dzięki funkcji automatycznego odświeżania, każdego dnia w godzinach porannych ogłoszenie Premium jest przenoszone na pierwszą stronę naszej bazy, dzięki czemu zostanie zauważone przez większą ilość potencjalnych klientów.

3. Na czym polega promocja ogłoszenia Premium przy pomocy bannera reklamowego??

Ogłoszenia premium mogą być również promowane poprzez duży banner reklamowy, który jest wyświetlany w trybie rotacyjnym na stronie głównej i w bazie ogłoszeń naszego serwisu:

Podgląd bannera reklamowego ogłoszenia premium

4. Na czym polega wyróżnienie ogłoszenia?

Ogłoszenia wyróżnione otrzymują mocny akcent kolorystyczny z czerwonym obramowaniem wokół karty oferty, przez co lepiej przyciągają wzrok klientów.

5. Czym charakteryzują się ogłoszenia Standardowe?

W przeciwieństwie do ogłoszeń darmowych, ogłoszenia standardowe nie posiadają limitu przekazywanych zapytań, dzięki czemu niezwłocznie otrzymasz każdą wiadomość, wysłaną w nawiąznaiu do Twojego ogłoszenia.

6. Czym charakteryzują się ogłoszenia Darmowe?

Ogłoszenia darmowe umożliwiają bezpłatne opublikowanie oferty, jednakże ilość zapytań przekazywanych od klientów jest limitowana do kilku sztuk. Po przekroczniu limitu otrzymasz stosowną informację na swoją skrzynkę mailową z możliwością aktualizacji ogłoszenia do typu Standardowego i co za tym idzie dalszego otrzymywania zapytań.

Pamiętaj również, że nasz serwis nie gromadzi danych osób i treści przesyłanych wiadomości, dlatego też po aktualizacji typu ogłoszenia z Darmowego na Standardowy, nie mamy możliwości ponownego przesłania zapytań, które zostały zablokowane w skutek przekroczeniu limitu, dlatego aby uniknąć utraty potencjalnych klientów, zachęcamy do wybierania ogłoszeń Standardowych i Premium.

7. Dodałem ogłoszenie, ale w dalszym ciągu nie widzę go w serwisie

Każde ogłoszenie przed ukazaniem się na ramach serwisu przechodzi proces weryfikacji, który zazwyczaj trwa do kilku godzin, aczkolwiek w szczególnych przypadkach może on ulec wydłużeniu. Jeżeli po upływie 24-48 godzin Twoje ogłoszenie w dalszym ciągu nie zostało opublikowane, może to oznaczać, że zostało ono odrzucone np. ze względu na tematykę nie pasującą do charakteru serwisu.

8. Jak długo moje ogłoszenie będzie widoczne na ramach serwisu?

Ogłoszenia publikowane są bezterminowo, jednakże w ramach utrzymania porządku starsze lub powtarzające się oferty mogą być cyklicznie usuwane.

9. Czy mogę edytować swoje ogłoszenia?

Ogłoszenie po opublikowaniu nie może być edytowane. Jeżeli chcesz zmienić treść swojej oferty, zalecamy jej usunięcie, a następnie ponowne dodanie poprzez formularz.

10. Czy mogę usunąć swoje ogłoszenie?

Tak. Wystarczy, że wyślesz do nas wiadomość z prośbą o usunięcie oferty podając w niej odnośnik do ogłszenia lub jego identyfikator (ID). Pamiętaj, że wiadomość musi zostać wysłana z adresu e-mail przypisanego do ogłoszenia.