Powrót do bazy ogłoszeń

15-25zł/str. PRAWO, ADMINISTRACJA - ghostwriting prac dyplomowych

  • Dodano

Oferujemy rzetelne pisanie prac licencjackich/magisterskich z dziedzin: prawo i administracja.

Przyjmujemy zlecenia napisania tekstów wyłącznie od zera - nie zajmujemy się dokańczaniem prac. Jest to podyktowane nie tylko kwestiami prawa autorskiego, ale też dbałością o odpowiednią konstrukcję tekstu, pisanego pod ogólne wymagania stawiane takim pracom oraz szczególne ustalenia z klientem (np. wytyczne uczelni, promotora).

Dla zachowania maksymalnej rzetelności, jeden redaktor nigdy nie zajmuje się pisaniem więcej niż 1-2 prac. Pozwala to skoncentrować się na jednej tematyce, dzięki czemu usługa realizowana jest szybko i solidnie.

Prace są oczywiście pisane poprawną polszczyzną, z zachowaniem języka prawnego i prawniczego, z uwzględnieniem łacińskich paremii, co nadaje pracy walorów naukowych.

Cena to 15-20 zł za stronę, w zależności od stopnia skomplikowania, przewidywanego rozmiaru pracy, zawężenia tematyki oraz szczegółowych ustaleń z klientem. Realizacja przeciętnej pracy magisterskiej trwa do dwóch miesięcy (uwzględniając czynniki zewnętrzne, takie jak np: oczekiwanie na zatwierdzenie przez promotora). Praca licencjacka, naturalnie objętościowo mniejsza, realizowana jest szybciej.

Wszelkie pytania, prośby wycen oraz konkretne oferty prosimy kierować za pomocą formularza dostępnego na stronie lub bezpośrednio poprzez mail: redakcja.iurisprudentia@op.pl.

Z poważaniem,
Redakcja Iuris Prudentia.

Wyślij zapytanie do autora

IurisPrudentia
W serwisie od październik 2021

Aby skontaktować się z autorem tego ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz:

Zapytanie zostanie przekazane bezpośrednio na adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Podobne ogłoszenia

POLONISTKA - solidne pisanie prac BEZ PLAGIATU i ZALICZEK

  • Izabela

Z wykształcenia jestem polonistą. Ukończyłam studia magisterskie na Uniwersytecie Jagiellońskim (filologia polska). Zawodowo i z zamiłowania piszę i koryguję różnorodne teksty. Zajmuję się tworzeniem i...

Szczegóły ogłoszenia

Konsultacje z zakresu pisania prac dyplomowych

  • e-konsultacje

Świadczę usługi z zakresu pisania prac magisterskich, licencjackich i innych. Oferuję również pomoc w przygotowaniu się do obrony. Moja specjalność to nauki społeczne i psychologia. Antyplagiat w cenie!

Szczegóły ogłoszenia

Pomoc w pisaniu prac PRAWO ADMINISTRACJA BEZPIECZEŃSTWO ZARZĄDZANIE

  • Premium
  • Ep

Oferujemy profesjonalną pomoc z pisania prac PRAWO, ADMINISTRACJA, BEZPIECZEŃSTWO, ZARZĄDZANIE Pisane przez nas wzory oparte są o aktualny stan prawny, wykorzystujemy najnowszą literaturę oraz bogate orzecznictwo...

Szczegóły ogłoszenia