Powrót do bazy ogłoszeń
Zobacz również:Profesjonalne, szybkie i tanie pisanie prac :)
Sprawdź

Analizy finansowe, statystyka, pisanie prac: licencjackie,magisterskie

  • Ania
  • 3295

Nie masz już czasu lub sił?
Napisze pracę naukową, albo profesjonalnie i rzeczowo pomogę w samodzielnym pisaniu.

Moje usługi obejmują pisanie, korektę i redagowanie tekstów. W sposób profesjonalny pomogę w każdym zakresie przy opracowywaniu prac i projektów na studia. Pomogę, jeśli „dopadł Cię” JSA.
Napisz i porozmawiajmy o Twojej pracy dyplomowej.

Nie wybieraj byle czego. Jeśli już chcesz skorzystać z takiej pomocy, wybierz najlepsze. Wybierz moje usługi.
Oferuje tylko wzorce licencjatów, inżynierek i magisterek, których sam nie wstydziłbym się bronić.

Do wszystkich materiałów otrzymanych ode mnie na Twoje indywidualne zlecenie otrzymujesz automatycznie przekazanie praw autorskich. To bardzo ważne. 99% osób piszących dla innych nie przekazuje praw autorskich! Oznacza to, że chociaż ich klienci zapłacili za wykonanie, nie otrzymują na wyłączność pełni praw do korzystania z opracowania. Tylko poprzez określony w ustawie dokument można przekazać prawa autorskie. Otrzymasz ode mnie taki dokument. A ja – na mocy tej umowy, a nie „na słowo” – będę zobowiązany do usunięcia wszystkich plików związanych z Twoim zleceniem. Pełna dyskrecja, profesjonalizm i życzliwość względem klienta; brzydzę się krętactwem i naciągactwem. Napisz do mnie i zyskaj:
=> bezpłatne wstępne konsultacje
=> możliwość: spisania umowy, wystawienia faktury
=> płatność ratalną, brak zaliczki

Posiadam duże doświadczenie w pomocy przy dobieraniu optymalnego tematu, konstruowaniu spisów treści, a także zawartości poszczególnych rozdziałów (tak, aby nie było także kłopotów i zbędnych trudności już na obronie); nakieruje na właściwą drogę do ukończenia dyplomówki w terminie. Pomogę przy tworzeniu ankiet badawczych, a także we właściwym przedstawieniu wyników badań w rozdziałach praktycznych. Przygotuje dowolne badania własne. Chętnie wykonam analizę statystyczną wyników badań (np. ankietowych) i zweryfikuje hipotezy. Pomogę też połapać się w żądaniach promotora (gdy zlecane korekty nie są zbyt zrozumiałe...).

Cały czas pozostaje w kontakcie ze zleceniodawcą, uwzględniając na bieżąco wszelkie sugestie.
Podchodzę do każdego z szacunkiem i zrozumieniem.

Różnorodny zakres kierunkowy. Uwielbiam tworzyć treści z zarządzania oraz rachunkowości i finansów, ALE nie boje się żadnych tematów trudnych, pilnych lub „nie do napisania”.
Nie będziesz wstydzić się za przygotowany dla Ciebie materiał.
Sprawdź mnie. Próbki tekstów i podstawowy zakres konsultacji jest zawsze DARMOWY. Napisz do mnie, a prześle Ci do wglądu próbki moich możliwości. Publikowałem artykuły naukowe w recenzowanych czasopismach naukowych.

Całość odbywa się drogą elektroniczną, szybko, wygodnie. Jednocześnie, Twoje interesy są w pełni zabezpieczone (firma w CEIDG, umowa, faktura, gwarancja).

Potrzebujesz konsultacji? Napisz do mnie już dziś!
absolutorium.biz@gmail.com

Odpowiadając na ogłoszenie, pamiętaj o zasadach bezpieczeństwa.

Wyślij zapytanie do autora

Aby skontaktować się z autorem tego ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz:

Podobne ogłoszenia

pomoc w pisaniu prac licencjackich, magisterskich

  • KASIA

Pomagam przy pisaniu prac, tematyka rożna, oprócz ekonomicznej i ścisłej, terminowość, antyplagiat,

Szczegóły ogłoszenia

Do 16 zl strona.Zaliczeniowe, licencjackie i magisterskie

  • Katarzyna

Redaktorka z wieloletnim doświadczeniem oferuje swoją pomoc w zakresie pisania prac zaliczeniowych, licencjackich i magisterskich. Krótkie terminy realizacji i wysoka jakość prac. Na życzenie zamawiającego...

Szczegóły ogłoszenia

Napisze prace zaliczeniowe,licencjackie,magisterskie!

  • ProDyplomanta

Jesteśmy zespołem twórców, którzy od kilku lat zajmują się rzetelnym pisaniem tekstów naukowych. Wychodzimy naprzeciw Twoim oczekiwaniom, proponujemy pomoc w pisaniu wzorów prac licencjackich, magisterskich oraz...

Szczegóły ogłoszenia