Powrót do bazy ogłoszeń
Zobacz również:PISANIE PRAC - TANIA OFERTA - POMOC od A do Z
Sprawdź

BEZPIECZEŃSTWO, PSYCHOLOGIA, PEDAGOGIKA. PISANIE I KONSULTACJE.

  • Humanistka
  • 3962

Kontakt: 509301733 | Dzień dobry. Jestem osobą prywatną, absolwentką czterech fakultetów, obecnie doktorantką. Posiadam pięć lat doświadczenia w pomocy studentom w postaci redagowania wzorów tekstów naukowych, jak również korepetycji i konsultacji do prac dyplomowych oraz egzaminów.

Oferuję rzetelne pisanie i redagowanie tekstów, prac i projektów z dziedzin społecznych oraz humanistycznych, takich jak bezpieczeństwo narodowe, wewnętrzne, międzynarodowe, psychologia, pedagogika, kryminologia i kryminalistyka, socjologia, filozofia i dziedziny im pokrewne. Posiadam dość szeroki horyzont zagadnień naukowych. Mam również doświadczenie w tworzeniu wypracowań, rozprawek, analiz porównawczych czy esejów dla uczniów.

Oprócz pisania, udzielam korepetycji i konsultacji dla studentów nauk społecznych. Pomagam przygotować się do egzaminów i zaliczeń, jak również uporać się z metodologią badań społecznych, czy zaprojektować badania do pracy dyplomowej. Na konsultacjach doradzam i wspieram w samodzielnym stworzeniu pracy dyplomowej czy zaliczeniowej jeśli ktoś ma taką potrzebę. Pomagam również w pracach już rozpoczętych.

Każda pisana przeze mnie praca powstaje na indywidualne zamówienie oraz prezentuje wysoki poziom merytoryczny i językowy. Jestem osobą dokładną, słowną i terminową. W przypadku pisania nie pobieram zaliczek. Pomagam uczciwie i dyskretnie.

Do każdej sprawy podchodzę indywidualnie po zapoznaniu się z wymogami. Zapraszam do wiadomości bezpośrednio przez sms. Odpisuje, oddzwaniam.
Tel. 509 301 733

Odpowiadając na ogłoszenie, pamiętaj o zasadach bezpieczeństwa.

Wyślij zapytanie do autora

Aby skontaktować się z autorem tego ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz:

Podobne ogłoszenia

UWAGA !! DOKTOR NAUK SPOŁCZNYCH W DYSCYPLINIE PEDAGOGIKA POMOŻE UCZCIW

  • Premium
  • PEDAGOG

Pomogę napisać prace licencjackie, magisterskie, inżynierskie i zaliczeniowe. Od wielu lat przygotowuję wzory prac. Szczególną uwagę przywiązuje do poprawności merytorycznej pracy oraz co najważniejsze -...

Szczegóły ogłoszenia

LOGISTYKA, RESOCJALIZACJA, PEDAGOGIKA, ADMINISTRACJA, ZARZĄDZANIE

  • Beata logistyka

Dzień dobry, jestem magistrem logistyki i resocjalizacji. Na co dzień zajmuję się pomocą w pisaniu: - prac magisterskich, - prac licencjackich, - prac zaliczeniowych, - innych prac dyplomowych, - konspektów,...

Szczegóły ogłoszenia

PSYCHOLOGIA, PEDAGOGIKA, LOGOPEDIA, SOCJOLOGIA-Uczciwie, bez zaliczek!

  • Magdalena

Z wykształcenia i praktyki jestem psychologiem i pedagogiem z uprawnieniami logopedy. Socjologią interesuję się jako dziedzina pokrewną, łaczącą się z moimi dyscyplinami naukowymi. Oferuję pisanie wszelkiego...

Szczegóły ogłoszenia