Powrót do bazy ogłoszeń

Copy/ghost-writing magister/licencjat, prawo/administracja 20-30zł/str

  • Dodano

Oferuję rzetelne pisanie wzorów prac licencjackich/magisterskich z dziedzin: prawo i administracja.
Przyjmuję zlecenia napisania tekstów wyłącznie od zera - nie zajmuję się dokańczaniem prac. Jest to podyktowane nie tylko kwestiami prawa autorskiego, ale też dbałością o odpowiednią konstrukcję tekstu, pisanego pod ogólne wymagania stawiane takim pracom oraz szczególne ustalenia z klientem (np. wytyczne uczelni, promotora).
Dla zachowania maksymalnej rzetelności, jeden redaktor nigdy nie zajmuje się pisaniem więcej niż 1-2 prac. Pozwala to skoncentrować się na jednej tematyce, dzięki czemu usługa realizowana jest szybko i solidnie.
Prace są oczywiście pisane poprawną polszczyzną, z zachowaniem języka prawnego i prawniczego, z uwzględnieniem łacińskich paremii, co nadaje pracy walorów naukowych.
Cena to 20-30 zł za stronę, w zależności od stopnia skomplikowania, przewidywanego rozmiaru pracy, zawężenia tematyki oraz szczegółowych ustaleń z klientem. Realizacja przeciętnego wzoru pracy magisterskiej trwa ok. miesiąc (nie uwzględniając czynników zewnętrznych, takich jak np: oczekiwanie na zatwierdzenie przez promotora). Praca licencjacka, naturalnie objętościowo mniejsza, realizowana jest szybciej.
O MNIE: absolwent wydziału prawa, laureat pierwszej nagrody w jednej z edycji ogólnopolskiego konkursu na najlepszą pracę magisterską.
Wszelkie pytania, prośby wycen oraz konkretne oferty prosimy kierować bezpośrednio poprzez mail: redakcja.iurisprudentia@op.pl.
Z poważaniem,
Redakcja Iuris Prudentia.

Wyślij zapytanie do autora

Iuris Prudentia
W serwisie od październik 2021

Aby skontaktować się z autorem tego ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz:

Zapytanie zostanie przekazane bezpośrednio na adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Podobne ogłoszenia

Prawo, pedagogika, zarządzanie, marketing, logistyka, ekonomia i inne

  • Beata

Dzień dobry, jestem magistrem prawa. Dodatkowo ukończyłam studia pedagogiczne i oferuję pomoc w pisaniu: - prac licencjackich, - prac magisterskich, - prac zaliczeniowych, - prac dyplomowych, -...

Szczegóły ogłoszenia

Pomoc w pisnaiu prac, absolwent prawa, pełna dyskrecja

  • Michał

Jestem absolwentem prawa Uniwersytetu Warszawskiego. Chętnie podejmę się pomocy w pisaniu prac z zakresu prawa i administracji. Osoby zainteresowane proszę o kontakt, postaram się odpowiedzieć najszybciej jak...

Szczegóły ogłoszenia

Pracę licencjackie, magisterskie, inżynierskie i inne

  • Premium
  • Marta

Piszę pracę od ponad 15 lat. Jestem w stanie napisać każdą pracę z wyjątkiem prac z matematyki, chemii, czy fizyki. Z wykształcenia jestem nauczycielem z 20 letnim stażem. Zapewniam stały kontakt telefoniczny i...

Szczegóły ogłoszenia