Powrót do bazy ogłoszeń
Zobacz również:TANIA POMOC - TEMATYKA RÓŻNORODNA - PISANIE PRAC - POMOC od A do Z
Sprawdź

Copy/ghost-writing magister/licencjat, prawo/administracja 20-30zł/str

  • Iuris Prudentia
  • 4169

Oferuję rzetelne pisanie wzorów prac licencjackich/magisterskich z dziedzin: prawo i administracja oraz pokrewnych. Mogę również podjąć się zlecenia z innych dziedzin humanistycznych. Nie zajmuję się pomniejszymi tekstami zaliczeniowymi, tekstami z wymogiem badań własnych oraz tekstami z dziedzin ścisłych.

Przyjmuję zlecenia napisania tekstów wyłącznie od zera - nie zajmuję się dokańczaniem prac. Jest to podyktowane nie tylko kwestiami prawa autorskiego, ale też dbałością o odpowiednią konstrukcję tekstu, pisanego pod ogólne wymagania stawiane takim pracom oraz szczególne ustalenia z klientem (np. wytyczne uczelni, promotora).

Dla zachowania maksymalnej rzetelności, nigdy nie zajmuję się pisaniem więcej niż 1-2 prac. Pozwala to skoncentrować się na jednej tematyce, dzięki czemu usługa realizowana jest szybko i solidnie.

Prace są oczywiście pisane poprawną polszczyzną, z zachowaniem języka prawnego i prawniczego, z uwzględnieniem łacińskich paremii, co nadaje pracy estetyki i powagi.

W wielu kwestiach jestem elastyczny i staram się dopasować do wymagań klienta. Zawsze wysyłam kilkustronicową próbkę tekstu w celu zapoznania się ze stylem pisania.

Cena to 20-30 zł za stronę, w zależności od stopnia skomplikowania, przewidywanego rozmiaru pracy, zawężenia tematyki oraz szczegółowych ustaleń z klientem. Dla wygody klienta rozliczenie może polegać na rozdrobnieniu płatności – na całe rozdziały, podrozdziały, a nawet na konkretne ilości stron. Innymi słowy – płacisz tyle, ile w danym momencie chcesz!
Realizacja przeciętnego wzoru pracy magisterskiej trwa ok. miesiąc (nie uwzględniając czynników zewnętrznych, takich jak np: oczekiwanie na zatwierdzenie przez promotora). Praca licencjacka, naturalnie objętościowo mniejsza, realizowana jest szybciej.
O MNIE: absolwent wydziału prawa, laureat pierwszej nagrody w jednej z prestiżowych edycji ogólnopolskiego konkursu na najlepszą pracę magisterską.

Wszelkie pytania, prośby wycen oraz konkretne oferty prosimy kierować bezpośrednio poprzez mail: redakcja.iurisprudentia@op.pl. Tamże, po wstępnym kontakcie prześlę szczegółowe warunki współpracy.

Z poważaniem,
Redakcja Iuris Prudentia.

Odpowiadając na ogłoszenie, pamiętaj o zasadach bezpieczeństwa.

Wyślij zapytanie do autora

Aby skontaktować się z autorem tego ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz:

Podobne ogłoszenia

Praca magisterska licencjacka zaliczeniowa PRAWO ADMINISTRACJA

  • BArtek

Napiszę (lub skoryguję) wzorzec pracy magisterskiej / licencjackiej / zaliczeniowej z PRAWA lub Administracji (tematy prawnicze) lub usunę plagiat w przesłanym tekście. Ukończyłem z wyróżnieniem studia prawnicze...

Szczegóły ogłoszenia

Magister prawa i administracji, darmowe poprawki, darmowe plany, raty

  • Beata

Jestem magistrem prawa i administracji i oferuję pomoc w pracach z nauk społecznych, prawnych, humanistycznych (np. prawo, administracja, psychologia, socjologia, teologia, zarządzanie, marketing) oraz ekonomicznych....

Szczegóły ogłoszenia

Sprawdzona pomoc: prace magister, licencjat, zaliczenia, prezentacje

  • Premium
  • Renata

Jaki jest zakres naszej pomocy: • magisterki, • licencjaty, • zaliczeniówki, • projekty kierunkowe, • doktoraty. Również zajmujemy się pomocą w: • pisaniu referatów,...

Szczegóły ogłoszenia