Powrót do bazy ogłoszeń
Zobacz również:TANIA POMOC - TEMATYKA RÓŻNORODNA - PISANIE PRAC - POMOC od A do Z
Sprawdź

Ekspresowo Wysoka jakość Przystępne ceny

  • Projekty Badawcze
  • 11538

Oferujemy Państwu usługi pisania prac licencjackich magisterskich, inżynierskich, prac zaliczeniowych, referatów, esejów i innych (wzorce opracowań naukowych). Zajmujemy się pracami pod kątem zarówno teoretycznym, jak i badawczym. Podczas pracy opieramy się na bogatej literaturze, dążąc do uzyskania materiału o wysokim poziomie merytorycznym oraz językowym. Przygotowujemy również konspekty takich prac.

Nie jest dla nas przeszkodą, jeśli termin jest bardzo krótki. Przy odpowiedniej organizacji i zaangażowaniu możemy stworzyć wysokiej jakości pracę w 48h!

Z reguły ceny naszych usług nie są wygórowane – na „kieszeń studencką”, choć zdarzają się wyjątki zależne od pewnych czynników (np. bardzo wysoka trudność tematu, skomplikowane badania, itd.) Jednak staramy się ustalać możliwie jak najniższe ceny.

Opracowania, które piszemy w ramach naszej oferty, powstają od podstaw –nie korzystamy z gotowych prac, nie kopiujemy innych tekstów, a zatem zamawiający ma zapewnioną gwarancję antyplagiatową. Opracowania tworzymy na indywidualne zamówienie, czyli według indywidualnych ustaleń z zamawiającym.

Mamy klarowne warunki współpracy bezpieczne dla naszych klientów. Gwarantujemy dotrzymywania ustalonych wcześniej terminów. Utrzymujemy intensywny kontakt mailowy z zamawiającymi.

Oferujemy możliwość ratalnego rozliczania się z każdej pracy (z każdego rozdziału osobno) albo z całości pracy (ta druga opcja jest dla tych z Was, którym zależy naprawdę na szybkim terminie, np. 2-3 dni robocze. Płacicie dopiero jak materiał jest gotowy i okazany Wam do wglądu (wcześniej symboliczna zaliczka).

Zapraszamy do współpracy poprzez kontakt mailowy:

projekty.badawcze.naukowe@gmail.comPoczątek formularza

W pierwszej wiadomości proszę określić temat pracy, rodzaj oczekiwanej formy zamówienia, liczbę stron, plan pracy oraz przybliżony czas na realizację.

Prace wykonujemy z takich dziedzin jak:
-administracja
-bankowość
-biznes
-biologia
-biotechnologia
-budownictwo
-chemia
-dietetyka
-dziennikarstwo i komunikacja społeczna
-ekonomia
-europeistyka
-filozofia
-finanse
-fizjoterapia
-geografia
-historia,
-informatyka
-inżynieria środowiska
-kulturoznawstwo
-logistyka
-marketing
-pedagogika
-politologia
-prawo
-psychologia
-reklama
-rachunkowość
-socjologia
-stosunki międzynarodowe
-teologia
-turystyka
-zarzadzanie i inżynieria produkcji
-zarzadzanie,

-i inne.

Pozdrawiamy i zapraszamy do kontaktu mailowego:

projekty.badawcze.naukowe@gmail.com

Dodatkowe informacje:

Współpraca zostaje nawiązana pomiędzy dwiema stronami – zleceniobiorcą i zamawiającym.

Zleceniobiorca zobowiązuje się do zachowania w tajemnicy informacji i danych uzyskanych od Zamawiającego, jak również nieprzekazywania osobom trzecim dokumentacji lub materiałów uzyskanych od Zamawiającego.

Zamawiający jest zobowiązany nie przekazywać materiału osobom trzecim, ponieważ nie ponosimy odpowiedzialności za wykorzystanie dostarczonych zamówień niezgodnie z obowiązującymi przepisami prawa autorskiego (Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych, Dz. U. 1994 nr 24 poz. 83 z późn. zm.) lub Kodeksu karnego (ustawa z dnia 6 czerwca 1997 roku – Kodeks karny, Dz. U. 1997 nr 88 poz. 553 z późn. zm.)”

Przyjmowane i uwzględniane są tylko uwagi wnoszone przez Zamawiającego.

Odpowiadając na ogłoszenie, pamiętaj o zasadach bezpieczeństwa.

Wyślij zapytanie do autora

Aby skontaktować się z autorem tego ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz:

Podobne ogłoszenia

Ekspresowe pisanie prac wysoka jakość ceny do ustalenia zapraszam

  • Karolina

Oferują pisanie prac dyplomowych jak i esejów czy też artykułów. Jestem dostępna 24/7 i na bieżąco odpisuje na wiadomości. Każda cena jest do ustalenia indywidualnego z klientem. Moje doświadczenie...

Szczegóły ogłoszenia

Ekspresowa korekta i redakcja prac

  • Monika

Oferujemy profesjonalną korektę i redakcję tekstów. Skutecznie poprawiamy prace magisterskie czy licencjackie. Pomagamy przy plagiatach. Realizujemy zamówienia ekspresowe. Napisz czego potrzebujesz, a my...

Szczegóły ogłoszenia

Ekspresowe pisanie prac wysoka jakość ceny do ustalenia 24/7

  • Karolina

Oferuje pisanie prac dyplomowych jak i esejów czy też artykułów. Jestem dostępna 24/7 i na bieżąco odpisuje na wiadomości. Każda cena jest do ustalenia indywidualnego z klientem. Moje doświadczenie...

Szczegóły ogłoszenia