Powrót do bazy ogłoszeń
Zobacz również:PISANIE-Pedagogika logistyka zarządzanie marketing administracja inne
Sprawdź

ESEJE, PRACE - j.polski, filozofia, j.angielski, wos, historia sztuki

  • Martyna
  • 3125

Oferuję pisanie wszelkiego typu esejów, wypracowań, opowiadań, rozprawek, interpretacji, opisów, analiz porównawczych, rozpraw filozoficznych i innego typu zadań dla przedmiotów humanistycznych. Posiadam doświadczenie w pisaniu wartościowych merytorycznie prac i tekstów na prawie każdy temat, w tym wypracowań i tekstów poetyckich. Pomogę uporać się z zadaniem szybko oraz anonimowo za rozsądną cenę. Pomagam też w kryzysowych sytuacjach, gdy stoisz przed zadaniem, które Cię przeraża i nie wiesz jak sobie z nim poradzić. Zakres to liceum i technikum.

Pomagam również studentom z kierunków humanistycznych w tworzeniu wszelkiego rodzaju esejów i prac zaliczeniowych. Szczególnie polonistyka, jak i kulturoznawstwo. Literatura jak i pisanie są moją pasją, więc cały czas rozwijam się w tym kierunku. Dla studentów piszę prace z obszaru raczej literackiego, więc jeśli masz do napisania pracę z socjologii, zarządzania, ekonomii raczej nie będę w stanie pomóc.

Do każdego zlecenia podchodzę indywidualnie- proszę więc pytać, a odpowiem, czy jestem w stanie pomóc akurat z tym zadaniem.
Kontakt najlepiej sms.
E-mail: lucy25@onet.pl
Tel. 791310822

Odpowiadając na ogłoszenie, pamiętaj o zasadach bezpieczeństwa.

Wyślij zapytanie do autora

Aby skontaktować się z autorem tego ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz:

Podobne ogłoszenia

filozofia - pomoc w pisaniu własnych tekstów, szybko 573243004

  • Sergiusz

Pomogę napisać własny tekst z filozofii, a także dziedzin podobnych: antropologii kultury, filozofii religii. Przede wszystkim pomagam przy zagadnieniach etycznych, jak i związanych z historią filozofii. Pomagam...

Szczegóły ogłoszenia

Napiszę rozprawki/wypracowania/prace z polskiego i angielskiego

  • Mirella

Napiszę/ odrobię zadanie z polskiego lub angielskiego na wszystkich poziomach edukacji. Cena: 5-7 zł za stronę. Jestem z wykształcenia anglistką, mam doświadczenie w korepetycjach.

Szczegóły ogłoszenia

Ekonomia, Prawo, Zarządzanie, Rachunkowość i inne - szybko i tanio

  • Ewelina

Oferuję pomoc w pisaniu prac licencjackich i magisterskich. Piszę prace z wielu dziedzin m.in.: ekonomia (analiza statystyczna i ekonometryczna), bankowość, rachunkowość, prawo (przede wszystkim administracyjne,...

Szczegóły ogłoszenia