Powrót do bazy ogłoszeń

Filologia angielska | Lic i Mgr - j. angielski | BEZ ZALICZEK JSA

  • Premium
  • Dodano

Jestem absolwentem filologii angielskiej oraz ekonomii na Uniwersytecie Warszawskim. Od ośmiu lat pracuję jako ghostwriter i tłumacz - pomagam w pisaniu prac w j. angielskim - zaliczeniowych, dyplomowych, (licencjat, magisterka), oraz publikacji naukowych.

🇬🇧 Mam wieloletnie doświadcznienie w pisaniu prac w języku angielskim na polskich oraz zagranicznych uczelniach.

📝 Do każdej pracy dołączam raport antyplagiatowy. Gwarantuję unikalność oraz wysoką jakość merytoryczną i bibliograficzną wszystkich prac.

💵 Nie pobieram zaliczek. Rozliczenia odbywają się w przejrzystym systemie, w którym masz możliwość obejrzenia tekstu przed zapłaceniem. Poprawki są w cenie.

📚 Posiadam doświadczenie w pisaniu prac w j. angielskim z dziedzin: ekonomia, finanse, prawo, marketing, zarządzanie, socjologia, psychologia, politologia, filozofia, filologia angielska. Chętnie podejmę się tekstów także z innych dziedzin, zależnie od zakresu i wymagań.

📊 W przypadku prac dyplomowych wykonuję także część badawczą.

Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu pod adresem e-mail: patryk.ghostwriter@gmail.com

pisanie prac, prace zaliczeniowe, esej, referat, analiza, licencjat, magisterka, praca dyplomowa, praca licencjacka, praca magisterska, filologia angielska, angielski, essay, thesis, english

Wyślij zapytanie do autora

Patryk
W serwisie od maj 2023

Aby skontaktować się z autorem tego ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz:

Zapytanie zostanie przekazane bezpośrednio na adres e-mail ogłoszeniodawcy.