Powrót do bazy ogłoszeń
Zobacz również:PISANIE-Pedagogika logistyka zarządzanie marketing administracja inne
Sprawdź

Konsultacje seminaryjne | statystyka, pomoc przy pisaniu prac, analizy

  • Ala
  • 2820

OGŁOSZENIE AKTUALNE

Nie masz już czasu lub sił?
Profesjonalnie i rzeczowo pomogę w samodzielnym pisaniu.

Moje usługi obejmują wsparcie koncepcyjne i motywacyjne, asystę, korektę i redagowanie tekstów, pomoc w zrozumieniu wytycznych, pomoc przy poprawkach. Pomogę w każdym zakresie. Pomogę, jeśli „dopadł Cię” JSA.
Napisz i porozmawiajmy o Twojej pracy dyplomowej.

Nie wybieraj byle czego. Jeśli już chcesz skorzystać z takiej pomocy, wybierz najlepsze.
Oferuje tylko taką pomoc, konsultacje, korepetycje, która jest przydatna i na którą chętnie sam bym przystał.
Wybierz moje usługi.

Do wszystkich materiałów ode mnie otrzymujesz automatycznie przekazanie praw autorskich. To bardzo ważne. Zobowiązuje też sam siebie do usunięcia wszystkich plików i danych związanych z Twoim zleceniem, po zakończeniu współpracy. Pełna dyskrecja, profesjonalizm i życzliwość względem klienta; brzydzę się krętactwem i naciągactwem. Napisz do mnie i zyskaj bezpłatne konsultacje.

Posiadam duże doświadczenie w pomocy przy dobieraniu optymalnego tematu, konstruowaniu spisów treści, a także zawartości poszczególnych rozdziałów (tak, aby nie było także kłopotów i zbędnych trudności w czasie obrony); nakieruje na właściwą drogę do ukończenia dyplomówki w terminie. Pomogę przy tworzeniu ankiet badawczych, wykonaniu analizy statystycznej wyników badań (np. dostarczą gotowe narzędzia analityczne, do których wystarczy wprowadzić dane). Pomogę też połapać się w żądaniach promotora (gdy zlecane korekty nie są zbyt zrozumiałe...).

Cały czas pozostaje w kontakcie ze zleceniodawcą, uwzględniając na bieżąco wszelkie sugestie.
Podchodzę do każdego z szacunkiem i zrozumieniem. Sprawdź mnie.
Podstawowy zakres konsultacji jest zawsze DARMOWY.

Całość odbywa się drogą elektroniczną, szybko, wygodnie.

Wspieraniem studentów zajmuję się do kilku lat. W trakcie tego czasu na mojej drodze stanęły prace praktycznie z każdej dziedziny. Każdego klienta traktuje indywidualnie.

Mając rozeznanie w branży z pełną świadomością mogę powiedzieć, że świadczone przeze mnie usługi są na wysokim poziomie. Niestety za jakość trzeba zapłacić, ale uważam, że warto zapłacić raz i mieć obronę w kieszeni.

Zainteresowane osoby proszę o kontakt.

Potrzebujesz konsultacji? Napisz do mnie już dziś!

Odpowiadając na ogłoszenie, pamiętaj o zasadach bezpieczeństwa.

Wyślij zapytanie do autora

Aby skontaktować się z autorem tego ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz:

Podobne ogłoszenia

Natychmiastowa pomoc w pisaniu prac

  • Kalina

Witam! Jestem absolwentką filologii polskiej. Pomogę w napisaniu prac z nauk humanistycznych oraz udzielę korepetycji z języka polskiego. Gwarantuję profesjonalne i indywidualne podejście oraz owocną...

Szczegóły ogłoszenia

Konsultacje z zakresu pisania prac dyplomowych

  • e-konsultacje

Świadczę usługi z zakresu pisania prac magisterskich, licencjackich i innych. Oferuję również pomoc w przygotowaniu się do obrony. Moja specjalność to nauki społeczne i psychologia. Antyplagiat w cenie!

Szczegóły ogłoszenia

Fachowa pomoc w pisaniu prac

  • Anna

Cześć, Służę pomocą w napisaniu pracy dyplomowej (w szczególności: prawo, administracja, bezpieczeństwo, logistyka, historia, psychologia, zarządzanie). Posiadam wieloletnie doświadczenie w pisaniu...

Szczegóły ogłoszenia