Powrót do bazy ogłoszeń
Zobacz również:Profesjonalna pomoc– pełny zakres, bezpośrednio 696 736 986
Sprawdź

Logistyka, zarządzanie i marketing. Uczciwie, terminowo, bezpiecznie!!

  • MagdaR
  • 3393

Zapraszam do skorzystania oferty pisania prac magisterskich, licencjackich, inżynierskich, podyplomowych, projektów, prezentacji i wszelkich innych prac.
Zlecenia do wykonania w lipcu i sierpniu w promocyjnych stawkach!!!!
Gwarantuję, iż każda pisana przeze mnie praca jest w pełni indywidualna. Nie nosi znamion plagiatu. Pisze z dziedzin, na których się znam.
Proponuję uczciwy i bezpieczny system rozliczenia. Nie pobieram zaliczek. Klient płaci należność po wglądzie w treść. Rozliczamy się za każdy rozdział (lub inna ustaloną część) z osobna. Daje to stała kontrolę nad postępami, ale i jakością pracy!!!
Zlecenia wykonuje terminowo z uwzględnieniem wytycznych klienta. Zapewniam stały kontakt, także telefoniczny. Numer podam w korespondencji prywatnej.
Każdy tekst cechuje się wysokim poziomem merytorycznym oraz językowym. jest opatrzony należytymi i rzetelnymi przypisami. Dbam także o estetykę i edycję prac.
Serdecznie zapraszam do zadawania pytań

Odpowiadając na ogłoszenie, pamiętaj o zasadach bezpieczeństwa.

Wyślij zapytanie do autora

Aby skontaktować się z autorem tego ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz:

Podobne ogłoszenia

PISANIE-Pedagogika Psychologia logistyka zarządzanie marketing .. inn

  • TANIE PISANIE- pomoc

PISANIE PRAC - POMOC - PEDAGOGIKA, PSYCHOLOGIA, LOGISTYKA, ZARZADZANIE, MARKETING, ADMINISTRACJA, TURYSTYKA, EKONOMIA FiR, ZZL, BW, B.N .. oraz wiele innych dziedzin - SPRWADŻ...

Szczegóły ogłoszenia

Zarządzanie i marketing,logistyka! Bez zaliczek! Krótkie terminy.

  • MagdaR

Zapraszam do współpracy klientów szukających wykwalifikowanej osoby do napisania pracy magisterskiej, licencjackiej, inżynierskiej, podyplomowej lub zaliczeniowej z dziedzin wskazanych w tytule ogłoszenia (lub nauk...

Szczegóły ogłoszenia

Pisanie prac dyplomowych i zaliczeniowych na zlecenie

  • Ania

Witam wszystkich studentów i uczniów! Chętnie zaoferuję, swoją pomoc w napisaniu prac dyplomowych (licencjackich, magisterkich, inżynierskich, podyplomowych) oraz prac zaliczeniowych, takich jak eseje,...

Szczegóły ogłoszenia