Powrót do bazy ogłoszeń
Zobacz również:Przejrzyste, uczciwe warunki – 17 zł/strona, bez zaliczek
Sprawdź

Logistyka, zarządzanie i marketing. Uczciwie, terminowo, bezpiecznie!!

  • MagdaR
  • 3393

Zapraszam do skorzystania oferty pisania prac magisterskich, licencjackich, inżynierskich, podyplomowych, projektów, prezentacji i wszelkich innych prac.
Zlecenia do wykonania w lipcu i sierpniu w promocyjnych stawkach!!!!

Gwarantuję, iż każda pisana przeze mnie praca jest w pełni indywidualna. Nie nosi znamion plagiatu. Pisze z dziedzin, na których się znam.
Proponuję uczciwy i bezpieczny system rozliczenia. Nie pobieram zaliczek. Klient płaci należność po wglądzie w treść. Rozliczamy się za każdy rozdział (lub inna ustaloną część) z osobna. Daje to stała kontrolę nad postępami, ale i jakością pracy!!!

Zlecenia wykonuje terminowo z uwzględnieniem wytycznych klienta. Zapewniam stały kontakt, także telefoniczny. Numer podam w korespondencji prywatnej.

Każdy tekst cechuje się wysokim poziomem merytorycznym oraz językowym. jest opatrzony należytymi i rzetelnymi przypisami. Dbam także o estetykę i edycję prac.

Serdecznie zapraszam do zadawania pytań

Odpowiadając na ogłoszenie, pamiętaj o zasadach bezpieczeństwa.

Wyślij zapytanie do autora

Aby skontaktować się z autorem tego ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz:

Podobne ogłoszenia

Ekonomia, prawo, logistyka, marketing, zarządzanie, ZZL - promocja

  • ANITA

Pomagam w pisaniu prac licencjackich, magisterskich, zaliczeniowych oraz wszelkiego rodzaju referatów. Ponadto koryguję napisane już prace, układam plany prac, pomagam w zbieraniu literatury. Wszelkie poprawki do...

Szczegóły ogłoszenia

Finanse, zarządzanie - teksty od eksperta bez zaliczek! Darmowy plan!

  • Janka

Szanowni Państwo, Jestem redaktorem tekstów naukowych z ekonomii, zarządzania i nauk pokrewnych. Mam za sobą wieloletnie, kilku kierunkowe wykształcenie w dziedzinie ekonomii i marketingu, zarządzania....

Szczegóły ogłoszenia

Prace - logistyka, marketing, zarządzanie, inne

  • Premium
  • Dorota

Pomogę w napisaniu pracy magisterskiej oraz licencjackiej. Posiadam wieloletnie doświadczenie. Dysponuję dostępem do największych bibliotek. Wzór pracy jest oparty wyłącznie na publikacjach książkowych...

Szczegóły ogłoszenia