Powrót do bazy ogłoszeń

Marketing i zarzadzanie, ZZL, reklama i PR, budowanie wizerunku,

  • Dodano

Zapraszam osoby zainteresowane współpracą z zakresu pisania wszelkiego rodzaju prac z zakresu dziedzin wskazanych w tytule ogłoszenia oraz wszelkich dyscyplin powiązanych.
Pisze prace magisterskie, inżynierskie, licencjackie, podyplomowe, zaliczeniowe, badawcze, projekty, prezentacje i inne formy praktyczne.

Stawiam na uczciwą współpracę. Nie pobieram zaliczek. Przed płatnością klient widzi tekst, za który płaci. Przy dłuższych pracach rozliczamy się etapami (rozdziałami). Piszę zarówno teorię, jak i opracowuję część badawczą prac.

Gwarantuję całkowita indywidualność każdej pracy. Bez plagiatu i kopiowania. Posiadana wiedza pozwala mi na pisanie prac na wysokim poziomie merytorycznym oraz językowym. Zachowuję estetykę prac i, co bardzo ważne, dbam o spełnianie wymogów formalnych. Każda praca opatrzona jest w odpowiedni sposób rzetelnymi przypisami.

Możesz zlecić mi każdy temat, nawet ten, który inni uznali za trudny.

Zlecenia wykonuje terminowo. Wszelkie wytyczne klientów są w pracy zawierane. Oferuję stały kontakt, gdyż zawsze mogą się z państwa strony pojawiać pytania. W korespondencji prywatnej podam numer telefonu.

Zapraszam do kontaktu.

Wyślij zapytanie do autora

MagdaR
W serwisie od luty 2022

Aby skontaktować się z autorem tego ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz:

Zapytanie zostanie przekazane bezpośrednio na adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Podobne ogłoszenia

Szybko i rzetelnie, pedagogika, logopedia i inne tematy

  • Wiola

Od paru lat pomagam pisać prace. Mogę również dokonać korekty napisanych już prac. Jestem nauczycielem i logopedą, interesuję się zagadnieniami z tej tematyki, ale również mogę podjąć się napisania pracy z...

Szczegóły ogłoszenia

Pedagogika i logopedia. Uczciwie, Bez zaliczek! Teoria i badania

  • MagdaMagda

Jako specjalistka ze wskazanych dziedzin oferuję kompleksową pomoc w zakresie pisania prac magisterskich, dyplomowych, podyplomowych, zaliczeniowych, badawczych, prezentacji, diagnoz, czy projektów. Pomagam w wyborze...

Szczegóły ogłoszenia

Logistyka, zarządzanie, ekonomia, ZZL- Bezpieczny sposób współpracy!

  • MagdaR

Współpraca bez zaliczek. Pełna oryginalność prac. Bez plagiatu ani wykorzystania ChatGPT. Możliwy szybki czas realizacji!!! Zapraszam do skorzystania z moich usług w zakresie kompleksowego pisania każdego rodzaju...

Szczegóły ogłoszenia