Powrót do bazy ogłoszeń
Zobacz również:Napiszę pracę, przygotuję prezentację
Sprawdź

Marketing i zarzadzanie, ZZL, reklama i PR, budowanie wizerunku,

  • MagdaR
  • 2904

Zapraszam osoby zainteresowane współpracą z zakresu pisania wszelkiego rodzaju prac z zakresu dziedzin wskazanych w tytule ogłoszenia oraz wszelkich dyscyplin powiązanych.
Pisze prace magisterskie, inżynierskie, licencjackie, podyplomowe, zaliczeniowe, badawcze, projekty, prezentacje i inne formy praktyczne.

Stawiam na uczciwą współpracę. Nie pobieram zaliczek. Przed płatnością klient widzi tekst, za który płaci. Przy dłuższych pracach rozliczamy się etapami (rozdziałami). Piszę zarówno teorię, jak i opracowuję część badawczą prac.

Gwarantuję całkowita indywidualność każdej pracy. Bez plagiatu i kopiowania. Posiadana wiedza pozwala mi na pisanie prac na wysokim poziomie merytorycznym oraz językowym. Zachowuję estetykę prac i, co bardzo ważne, dbam o spełnianie wymogów formalnych. Każda praca opatrzona jest w odpowiedni sposób rzetelnymi przypisami.

Możesz zlecić mi każdy temat, nawet ten, który inni uznali za trudny.

Zlecenia wykonuje terminowo. Wszelkie wytyczne klientów są w pracy zawierane. Oferuję stały kontakt, gdyż zawsze mogą się z państwa strony pojawiać pytania. W korespondencji prywatnej podam numer telefonu.

Zapraszam do kontaktu.

Odpowiadając na ogłoszenie, pamiętaj o zasadach bezpieczeństwa.

Wyślij zapytanie do autora

Aby skontaktować się z autorem tego ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz:

Podobne ogłoszenia

Szybkie pisanie prac i redagowanie prac! Prace dyplomowe i zaliczeniow

  • Edyta Szczytowska

Pomoc w redagowaniu i korekcie prac, projektów oraz prezentacji - w tym pomoc merytoryczna, językowa, stylistyczna, edytorska, sprawdzenie poprawności, uzupełnienie bibliografii, doradztwo w przygotowaniu...

Szczegóły ogłoszenia

Logistyka. zarządzanie, ZZL- uczciwie. Mozliwe szybkie terminy.

  • MagdaR

Zapraszam do współpracy osoby poszukujące kogoś kompetentnego do rzetelnego i uczciwego napisania pracy magisterskiej, inżynierskiej, licencjackiej lub zaliczeniowej. Pisze z dziedzin, które są mi bliskie i w...

Szczegóły ogłoszenia

Pomoc przy pracach wszelkiego typu, korekta, modelowanie

  • Krzysztof

Pisanie prac wszelkiego typu: dyplomowych (magisterskich, inżynierskich, licencjackich), semestralnych, zaliczeniowych, sprawozdań, opracowań, wzorów, projektów, modeli ekonometrycznych, referatów, także dla...

Szczegóły ogłoszenia