Powrót do bazy ogłoszeń
Zobacz również:TANIA POMOC - TEMATYKA RÓŻNORODNA - PISANIE PRAC - POMOC od A do Z
Sprawdź

Napiszę lub przerobię pracę dyplomową, szybko, uczciwie, bez plagiatu!

  • Izabela
  • 12210

Witam!

Jestem magistrem psychologii, mam fachową wiedzę na temat nauk humanistycznych i dziedzin zbliżonych.

Podejmę się profesjonalnego napisania prac zaliczeniowych, dypomowych (licencjat i magisterka) oraz utworzenia wszelkich projektów i prezentacji, a także opracowanie zagadnień do obrony.

Pracę piszę samodzielnie w oparciu o dopasowane do tematu pozycje bibliograficzne i aktualne wyniki badań. Jestem uczciwą i sumienną osobą, gwarantuje oryginalność pracy i brak plagiatu.

Możliwość dopasowania pracy do wymagań uczelni bądź stawianych standardów pracy np. APA, sporządzam bibliografię oraz na prośbę klienta dziele się materiałami, które wykorzystałam do napisania pracy.

Zlecenia realizuje w bardzo szybkim tempie, dopasowywuję się do potrzeb klienta, osoby, które podejmą ze mną współpracę mogą liczyć na stały i komunikatywny kontakt.

Zapraszam do kontaktu zainteresowane osoby, również z innych dziedzin nauk. Po zapoznaniu się przeze mnie z tamatem i specyfiką zadania na pewno ustalimy zadowalające warunki współpracy :)

kontakt- psycholog.prace@gmail.com

Odpowiadając na ogłoszenie, pamiętaj o zasadach bezpieczeństwa.

Wyślij zapytanie do autora

Aby skontaktować się z autorem tego ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz:

Podobne ogłoszenia

Napisze prace dyplomowe, prezentacje, eseje

  • Ania

Hej wszystkim ! Z przyjemnością pomogę w przygotowaniu prac dyplomowych, a także wszelkich esejów, prezentacji, prac zaliczeniowych. Wsparłam już bardzo wielu studentów z pełnym powodzeniem, nie ma dla mnie...

Szczegóły ogłoszenia

Napiszę prace dyplomowe, eseje i projekty badawcze z humanistyki

  • Piotrek

Od 5 lat zajmuje się pisaniem prac dyplomowych, prac semestralnych oraz krótkich form zaliczeniowych (esejów) z zakresu nauk humanistycznych (filologia, politologia, nauki społeczne, nauki o bezpieczeństwie,...

Szczegóły ogłoszenia

Pisanie prac, bez zaliczek, bez plagiatu!

  • Karol

OFERUJĘ POMOC W REDAKCJI PRAC DYPLOMOWYCH! POPRAWĘ PLAGIATU! Bazuję na wieloletnim doświadczeniu, znajomości szeregu zagadnień z zakresu nauk społecznych i humanistycznych. Gwarantuję wysoki poziom językowy oraz...

Szczegóły ogłoszenia