Powrót do bazy ogłoszeń

Napiszę lub przerobię pracę dyplomową, szybko, uczciwie, bez plagiatu!

  • Dodano

Witam!

Jestem magistrem psychologii, mam fachową wiedzę na temat nauk humanistycznych i dziedzin zbliżonych.

Podejmę się profesjonalnego napisania prac zaliczeniowych, dypomowych (licencjat i magisterka) oraz utworzenia wszelkich projektów i prezentacji, a także opracowanie zagadnień do obrony.

Pracę piszę samodzielnie w oparciu o dopasowane do tematu pozycje bibliograficzne i aktualne wyniki badań. Jestem uczciwą i sumienną osobą, gwarantuje oryginalność pracy i brak plagiatu.

Możliwość dopasowania pracy do wymagań uczelni bądź stawianych standardów pracy np. APA, sporządzam bibliografię oraz na prośbę klienta dziele się materiałami, które wykorzystałam do napisania pracy.

Zlecenia realizuje w bardzo szybkim tempie, dopasowywuję się do potrzeb klienta, osoby, które podejmą ze mną współpracę mogą liczyć na stały i komunikatywny kontakt.

Zapraszam do kontaktu zainteresowane osoby, również z innych dziedzin nauk. Po zapoznaniu się przeze mnie z tamatem i specyfiką zadania na pewno ustalimy zadowalające warunki współpracy :)

kontakt- psycholog.prace@gmail.com

Wyślij zapytanie do autora

Izabela
W serwisie od lipiec 2022

Aby skontaktować się z autorem tego ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz:

Zapytanie zostanie przekazane bezpośrednio na adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Podobne ogłoszenia

DOKTORANTKA Napisze UCZCIWIE pracę dyplomową

  • Premium
  • Eliza

Jestem doktorantką, która ma duże doświadczenie w pisaniu prac. Od kilkunastu lat pomagam pisać prace licencjackie, magisterskie, inżynierskie oraz zaliczeniowe. Dokonuje również poprawy, napisanych...

Szczegóły ogłoszenia

Napiszę: prace dyplomowe, prezentacje, opracowania naukowe

  • Marta

Jestem doktorem naukowe o polityce, dodatkowo ukończyłam.tez inne kieru ki studiów. Specjalizuje się w bezpieczeństwie, prawie, administracji, ekonomii, zarządzaniu, pedagogice oraz innych dziedzinach...

Szczegóły ogłoszenia

Prace dyplomowe i zaliczeniowe - pomogę

  • Aleksandra

Witam, zajmuję się pisaniem prac dyplomowych i zaliczeniowych. Przygotowuję również bilbiografie i plany pracy, głównie z dziedziny pedagogiki, socjologii oraz psychologii społecznej. Dysponuję sporym zapasem...

Szczegóły ogłoszenia