Powrót do bazy ogłoszeń
Zobacz również:Doświadczone redaktorka-rzetelne i dyskretne pisanie prac!!
Sprawdź

Napiszę wypracowanie, pomogę w zad.dom - w języku polskim i niem. :)

  • Joanna
  • 1855

Hej. Praca domowa jest dla Ciebie wyzwaniem ? Nie masz czasu na pisanie rozprawki bądź temat pracy Cię nie interesuje ? Musisz zrobić prezentację i nie masz pojęcia od czego zacząć ? Napisz do mnie a chętnie Ci pomogę :)

Jestem absolwentką filologii germańskiej. Od 3 lat udzielam korepetycji a w wolnym czasie pomagam pisać prace zaliczeniowe, rozprawki lub zadania domowe w języku polskim i niemieckim. Robię prezentacje a także tłumaczę teksty na zlecenie. Jeżeli nie masz czasu, program szkolny jest dla Ciebie zbyt trudny czy nadzwyczajnie w świecie Ci się nie chce- napisz do mnie.
Dogadamy się :) Gwarantuję anonimowość.

joanna.dereszynska23@wp.pl

Odpowiadając na ogłoszenie, pamiętaj o zasadach bezpieczeństwa.

Wyślij zapytanie do autora

Aby skontaktować się z autorem tego ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz:

Podobne ogłoszenia

Napiszę prace akademickie z literatury/językoznawstwa

  • Zosia

Napiszę: -prace dyplomowe: licencjacka, magisterska -eseje -wszelkie prace akademickie Języki: polski, angielski Zakres: literatura, językoznawstwo Skończyłam studia magisterskie filologii angielskiej. Aktualnie...

Szczegóły ogłoszenia

Zarzadzanie, Ekonomia, ZZL, Logostyka. profesjonalnie i uczciwie.

  • MagdaMagda

wskazanymi dziedzinami nauki interesuje się od dawna. Posiadam szeroką wiedze i praktykę. Nie musisz wierzyć mi na słowo. Chcesz zlecić swoja prace profesjonaliście? Przed podjęciem decyzji możesz zweryfikować...

Szczegóły ogłoszenia

Napiszę to, czego Ty nie chcesz ;)

  • Karo

Napisz jakiego teksu potrzebujesz i wszystko omówimy. Wykształcenie wyższe: marketing internetowy, 3 l. polonistyki. 10 lat doświadczenia w pisaniu tekstów zawodowo.

Szczegóły ogłoszenia