Powrót do bazy ogłoszeń

Napiszę wypracowanie, pomogę w zad.dom - w języku polskim i niem. :)

  • Dodano

Hej. Praca domowa jest dla Ciebie wyzwaniem ? Nie masz czasu na pisanie rozprawki bądź temat pracy Cię nie interesuje ? Musisz zrobić prezentację i nie masz pojęcia od czego zacząć ? Napisz do mnie a chętnie Ci pomogę :)

Jestem absolwentką filologii germańskiej. Od 3 lat udzielam korepetycji a w wolnym czasie pomagam pisać prace zaliczeniowe, rozprawki lub zadania domowe w języku polskim i niemieckim. Robię prezentacje a także tłumaczę teksty na zlecenie. Jeżeli nie masz czasu, program szkolny jest dla Ciebie zbyt trudny czy nadzwyczajnie w świecie Ci się nie chce- napisz do mnie.
Dogadamy się :) Gwarantuję anonimowość.

joanna.dereszynska23@wp.pl

Wyślij zapytanie do autora

Joanna
W serwisie od październik 2021

Aby skontaktować się z autorem tego ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz:

Zapytanie zostanie przekazane bezpośrednio na adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Podobne ogłoszenia

Prace dyplomowe i zaliczeniowe - uczciwie i bez obaw o plagiat

  • Ania

Cześć wszystkim, Chciałabym zaproponować współpracę w zakresie przygotowania prac magisterskich, licencjackich, inżynierskich i podyplomowych, jak również różnorodnych prac zaliczeniowych....

Szczegóły ogłoszenia

Pisanie prac z języka polskiego, szkoła podstawowa klasy1-8

  • Wd

Pomogę w pisaniu prac z języka polskiego. Zapraszam uczniów klas 1-8. Cena od 30zł za stronę A4. Więcej info priv oraz pod nr tel 510-837-905.

Szczegóły ogłoszenia

Pomoc w pisaniu prac dyplomowych, zaliczeniowych, semestralnych

  • Amelia

Jestem absolwentką dwóch kierunków - Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej oraz Turystyki i Rekreacji. Oferuję pomoc w pisaniu wszelkiego rodzaju prac dyplomowych, zaliczeniowych, semestralnych. Mam czas i...

Szczegóły ogłoszenia