Powrót do bazy ogłoszeń
Zobacz również:PISANIE-Pedagogika logistyka zarządzanie marketing administracja inne
Sprawdź

ORYGINALNE TEKSTY, PROFESJONALNA POMOC W PISANIU PRAC DOKTORSKICH , MA

  • R.G. COMSULTING
  • 12170

Na rynku jesteśmy obecni od ponad 15 lat. Naszymi atutami są doświadczenie, szeroka baza materiałowa, współpraca z wieloma firmami i instytucjami, profesjonalne i indywidualne podejście do Klienta. Wysoka jakość, rozsądna cena i zadowolenie Klienta – to nasza misja!

Chcesz wiedzieć więcej? Kliknij:  

redagowanieprac.com.pl

Na polskim rynku działamy od ponad 15 lat. Od początku współpracujemy z kilkunastoma redaktorami, którzy rozwijają swoje kompetencje i kwalifikacje wraz z nami. Zlecając nam pomoc w realizacji Państwa zlecenia możemy zagwarantować, że zajmie się z nim osoba z tytułem przynajmniej magistra i z kilkuletnim doświadczeniem. Staramy się inspirować i motywować naszych redaktorów, aby swoją pracę wykonywali na jak najwyższym poziomie.  

W swojej pracy korzystamy z szerokiego zaplecza materiałów, książek, raportów, opracowań, materiałów konferencyjnych. Dysponujemy szeroką bazą materiałów własnych, ale korzystamy również z bibliotek, głównie z zasobów BIBLIOTEKI NARODOWEJ.

Współpracujemy z przedsiębiorstwami i różnymi placówkami, co umożliwia nam przeprowadzanie badań.  W swojej pracy staramy się być elastyczni i nie zatrzymywać się na określonym poziomie. 

Nasi redaktorzy uczestniczą w konferencjach,  publikują w punktowanych czasopismach, piszą recenzje nowych książek naukowych, które pojawiają się na rynku.  Zależy nam na jak najwyższym poziomie świadczonych usług w związku z czym przywiązujemy wagę do kwalifikacji i kompetencji naszych redaktorów.

Zajmujemy się pomaganiem w redagowaniu różnego rodzaju prac licencjackich, magisterskich, zaliczeniowych oraz  inżynierskich. Wszystkie przygotowywane przez nas teksty mają wysoką wartość merytoryczną, ponieważ  posiadamy szeroki dostęp do różnego rodzaju źródeł naukowych i duże doświadczenie w tworzeniu tekstów. Realizujemy również zlecenia dotyczące pomocy w zredagowaniu pracy po angielsku oraz przygotowaniu projektów praktycznych.  

WSZYSTKIE POPRAWKI WLICZONE SĄ W CENĘ PRACY

ROZLICZANIE ETAPAMI

Nasza oferta dotyczy nie tylko pomocy w redagowaniu różnego typu prac, ale również pomocy i konsultacji w następującym zakresie:

Jakości merytorycznej i stylistycznej
Układu graficznego
Stworzenia bibliografii
Propozycji badań
Oryginalności
Korekcji tekstu
Poprawności technicznej
 

Podpowiemy Ci także w jaki sposób wstawić przypisy, jaki rodzaj badań będzie najlepszy dla danego tematu, czy w jaki sposób dostosować pracę do wymagań uczelni. 

Masz z tym problem ? Napisz do nas. 

Każde zlecenie jest wyceniane indywidualnie a na cenę końcową wpływają takie czynniki jak rodzaj zlecenia, dziedzina, dostępność materiałów, termin. Staramy się jednak, aby nasze ceny były dla Państwa przystępne.

Tel.: 508 453 729  PN-PT - 11.00 - 17.00.  Ze względu na charakter pracy (przebywanie w czytelni, bibliotece) nie zawsze jest włączony, ale jeżeli zajdzie taka potrzeba prosimy o maila -  umówimy się na konkretną godzinę.

JESTEŚMY ZAREJESTROWANĄ, LEGALNIE DZIAŁAJĄCĄ FIRMĄ. Podejmując współpracę z nami macie Państwo gwarancję wysokiej jakości świadczonych przez nas usług oraz bezpieczeństwo wpłaconych środków. Istnieje możliwość podpisania umowy.

Odpowiadając na ogłoszenie, pamiętaj o zasadach bezpieczeństwa.

Wyślij zapytanie do autora

Aby skontaktować się z autorem tego ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz:

Podobne ogłoszenia

PROFESJONALNA, UCZCIWA POMOC W PISANIU PRAC

  • Anita

Posiadam kilkunastoletnie doświadczenie w tworzeniu oraz korekcie i redakcji tekstów. Oferuję profesjonalną pomoc w pisaniu prac magisterskich, licencjackich, zaliczeniowych, a także w tworzeniu...

Szczegóły ogłoszenia

ORYGINALNE TEKSTY, PROFESJONALNIE, TERMINOWO, GWARANCJA

  • R.G. CONSULTING

Na rynku jesteśmy obecni od ponad 15 lat. Naszymi atutami są doświadczenie, szeroka baza materiałowa, współpraca z wieloma firmami i instytucjami, profesjonalne i indywidualne podejście do Klienta. Wysoka...

Szczegóły ogłoszenia

ORYGINALNE TEKSTY, PROFESJONALNA POMOC W PISANIU PRAC, GWARANCJA

  • R.G. CONSULTING

Na rynku jesteśmy obecni od ponad 15 lat. Naszymi atutami są doświadczenie, szeroka baza materiałowa, współpraca z wieloma firmami i instytucjami, profesjonalne i indywidualne podejście do Klienta. Wysoka...

Szczegóły ogłoszenia