Powrót do bazy ogłoszeń
Zobacz również:Pisanie prac - najlepsza oferta bez pośredników, normalna cena
Sprawdź

Pedagogika, Logopedia, Resocjalizacja, Terapia zajęciowa, Socjologia.

  • MagdaPisanie
  • 3121

Moja oferta dotyczy pisania prac magisterskich, licencjackich, podyplomowych, zaliczeniowych, badawczych, projektowych oraz prezentacji. Zajmuje się dziedzinami związanymi z moim wykształceniem, doświadczeniem i zainteresowaniami. Dzięki temu mogę pisać prace na wysokim poziomie.
Oferuję rozsądne stawki i uczciwy oraz bezpieczny system rozliczenia. Baz zaliczek, płatność po wglądzie w treść. Przy dłuższych pracach rozliczanie się etapami. Klient cały czas ma kontrole nad powstająca pracą.
Każda pisana przeze mnie praca jest w pełni autorska, indywidualna. Bez plagiatu, bez problemów z systemem JSA. Dbam o wysoki poziom merytoryczny i językowy oraz o zachowanie wymogów formalnych. Zawsze stosuję rzetelne przypisy. Zlecenia wykonuje terminowo. Cały czas pozostaję z klientem w kontakcie mailowym i/lub telefonicznym. Zapewniam dyskrecję.
Zapraszam do kontaktu

Odpowiadając na ogłoszenie, pamiętaj o zasadach bezpieczeństwa.

Wyślij zapytanie do autora

Aby skontaktować się z autorem tego ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz:

Podobne ogłoszenia

Oryginalne prace licencjackie, magisterskie, zaliczeniowe tanio ‼️

  • Magdalena

Dzień dobry, Jestem magistrem filologii polskiej oraz prawa. Pracuję jako copywriter i od wielu lat zdobywam doświadczenie w tworzeniu tekstów użytkowych, reklamowych, prawnych czy badawczych. Oferuję swoją pomoc...

Szczegóły ogłoszenia

Prace magisterskie i licencjackie z marketingu i zarządzania

  • Paweł

Nie wiesz jak zabrać się za pisanie swojej pracy? Masz kłopot z zebraniem odpowiedniej literatury? Nie wiesz skąd pozyskać dane do części badawczej? Jeśli tak, moja oferta skierowana jest właśnie do Ciebie....

Szczegóły ogłoszenia

Pisanie prac magisterskich, licencjackich, zaliczeniowych

  • Klaudia

Dzień dobry, Oferuje napisanie pracy na każdy temat. 100% dyskrecji - rzetelność, dokładność i terminowość. Zapraszam :)

Szczegóły ogłoszenia