Powrót do bazy ogłoszeń

Pisanie prac

  • Dodano

Cześć!
Jeśli szukasz wsparcia w napisaniu swojej pracy dyplomowej, zaliczeniowej czy jakiejkolwiek innej to dobrze trafiłeś/łaś.
Posiadam niemal 10-letnie doświadczenie w tworzeniu przeróżnych prac, nie tylko dyplomowych (licencjackich, magisterskich), ale także zaliczeniowych (zaliczenia przedmiotów, prace semestralne, maturalne, prezentacje multimwdialne) i notatek (z przedmiotów humanistycznych z zakresu szkół podstawowych i średnich).
Kilka słów o tym, czym wyróżniają się moje prace.
Po pierwsze JAKOŚĆ- do każdej pracy podchodzę indywidualnie, każdą traktuję, jak własną. Ponadto pisane przeze mnie prace nie są pracami odtwórczymi, co oznacza, że każda tworzę od podstaw w oparciu (i z wykorzystaniem) wyslesekcjonowanej literatury przedmiotu.
Po drugie RZETELNOŚĆ- jestem osobą, która dba o najmniejsze szczegóły, przywiązująca wagę do walorów estetycznych i merytorycznych. Jeśli podejmuję się współpracy to robię to na 100%, nie idę na skróty.
Po trzecie TERMINOWOŚĆ- dotrzymuję ustalonych terminów, a w sytuacjach, gdy zdarzy się sytuacja losowa wpływająca na termi realizacji to informuję o tym, w jak naszybszym czasie. Ze mną nie zostaniesz na przysłowiowym lodzie :)
Po czwarte DOŚWIADCZENIE, posiadam wieloletnie doświadczenie w redagowaniu tekstów. Wszystkie prace są merytoryczne, zgodne z wymaganiaminedytorskimi a co najważniejsze spełniają dopuszczalne normy programów plagiatowych. Wszystkie prace posiadają znikomy, Niski poziom plagiatu. Ponadto posiadam wykształcenie wyższe z zakresu nauk pedagogicznych (kilka specjalizacji), socjologicznych oraz prawnych.
Po piąte PASJA, uwielbiam kontakt z ludźmi, kocham pisać, czytać i dokształcać się w każdej wolnej chwili.
Posiadam opinie klientów, z którymi do tej pory współpracowałam, chętnie się nimi z Toba podzielę.
Jesli dotarłeś/łaś już tutaj to pewnie ciekawi Cię co mogę zaoferować, więc już odpowiadam. Jestem w stanie napisać:
1. Prace licencjackie i magisterskie z zakresu nauk humanistycznych, między innymi:
[ ] Pedagogika (edukacja wczesnoszkolna I przedszkolna, Pedagogika opiekuńczo-wychowawcza, Pedagogika resocjalizacyjna, oligofrenopedagogika, tyflopedagogika i inne)
[ ] Socjologia
[ ] Dziennikarstwo
[ ] Administracja
[ ] Bezpieczeństwo narodowe
[ ] Kryminologia
2. Pomoc w napisaniu poszczególnych części (rozdziałów) prac dyplomowych.
3. Prace zaliczeniowe (prezentacje, eseje, referaty, scenariusze zajęć i inne)
Jesli chcesz napisać prace samodzielnie, ale nie wiesz jak zacząć to jeszcze nie koniec świata. Napisz.a Ci pomogę. Prowadzę konsultacje telefoniczne lub z wykorzystaniem portali społecznościowych (jestem otwarta na formę) podczas, których dziele się swoją wiedzą i doświadczeniem oraz odpowiadam na wszelkie pytania, które Cię nurtują. Podczas konsultacji możemy omówić niemal każdy aspekt pracy.
Każdą pracę wyceniam indywidualnie. Napisz, zapytaj- to nic nie kosztuje! Jeśli chcesz uzyskać dodatkowe informacje- pisz śmiało- jestem tu dla Ciebie.
Pamiętaj, że nie ma sytuacji bez wyjścia. Nie musisz zostać że swoim problemem sam/a.

Wyślij zapytanie do autora

Kate
W serwisie od wrzesień 2021

Aby skontaktować się z autorem tego ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz:

Zapytanie zostanie przekazane bezpośrednio na adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Podobne ogłoszenia

Pielegniarstwo - praca

  • Kasia

Witam , chętnie pomogę przy napisaniu pracy licencjackiej z pielęgniarstwa. W ofercie również inne prace zaliczeniowe jak procesy pielegnowania itp. Możliwość pracy z pełna grafiką pod wytyczne uczelni. ...

Szczegóły ogłoszenia

Profesjonalne pisanie prac

  • Premium
  • Marcin

Witam wszystkich. Serdecznie zapraszam do skorzystania z usług firmy Lepszy Start. Działamy legalnie od ponad dekady. Ilość zleceń oraz napisanych stron jest co roku publikowana. Jesteśmy w stałym kontakcie z...

Szczegóły ogłoszenia

Pomoc w pisaniu prac licencjackich

  • Karina

Oferuję Profesjonalną Pomoc w Pisaniu Prac Licencjackich! Potrzebujesz wsparcia w napisaniu swojej pracy licencjackiej? Nie martw się, jestem tutaj, aby Ci pomóc! Moje usługi obejmują: - Pomoc w wyborze tematu...

Szczegóły ogłoszenia