Powrót do bazy ogłoszeń

Pisanie prac dyplomowych i zaliczeniowych - uczciwie i bez plagiatu

  • Dodano

Witam!

Zapraszam do współpracy w zakresie pomocy w pisaniu prac dyplomowych (licencjat, inżynier, magister), a także prac zaliczeniowych (eseje, prezentacje, referaty, plany opieki, badania). Pisaniem zajmuję się już długie lata, pomogłam naprawdę wielu studentom i studentkom i chętnie przyjmę różnorodne zlecenia w tym obszarze. Przede wszystkim mogę zapewnić, że moja pomoc będzie profesonalna i rzetelna, dbam o to, żeby teksty nie były tylko parafrazą książek i artykułów, ale również by miały one wkład własny i wartość merytoryczną, a przy tym były napisane ciekawie. Bazuję wyłącznie na źródłach naukowych, nie przepisuję z Internetu, dostosowuję prace do standardów danej uczelni.

Moja pomoc obejmuje zarówno komplesowe przygotowanie całości pracy, jak i poszczególnych jej elementów (teoria, badania, biblografia, wstęp, zakończenie, wnioski). Zakres naszej współpracy, ustalamy wspólnie, adekwatnie do potrzeb. Poza tym jak już wspominałam piszę też wszelkie prace zaliczeniowe, tutaj jestem w stanie wesprzeć właściwie w każdej formie pracy, także zapraszam do kontaktu celem ustalenia takich kwestii.

Kierunki na których już pisałam prace, obejmują przede wszystkim: psychologię, pedagogikę, finanse i rachunkowość, ekonomię, zarządzanie, transport, logistykę, kosmetologię, fizjoterapię, marketing, pielęgniarstwo, zdrowie publiczne, historię, informatykę, chemię, prawo, etykę, dziennikarstwo, socjologię, administrację, bezpieczeństwo, kryminalistykę, inżynierię środowiska, ratownictwo medyczne.

Wymieniłam kierunki, pojawiające się w mojej praktyce najczęściej, ale jest ich znacznie więcej, także zachęcam do kontaktu, wtedy odpowiem na wszelkie pytania i stwierdzę, czy podejmę się danego zlecenia.

Porawiam również prace napisane przez kogoś, także pod kątem plagiatu, w przypadku gdy praca nie przejdzie przez system antyplagiatowy. Konkretne warunki potencjalnej współpracy, ustalam w wiadomościach prywatnych.

Pozdrawiam i zapraszam do napisania ! :)

Wyślij zapytanie do autora

Ania
W serwisie od grudzień 2021

Aby skontaktować się z autorem tego ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz:

Zapytanie zostanie przekazane bezpośrednio na adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Podobne ogłoszenia

Pisanie prac dyplomowych – 7 lat doświadczenia

  • Julia

Pisaniem prac dyplomowych na zamówienie zajmuję się od 7 lat. Mam bogate doświadczenie w realizacji tematów ze wszystkich dziedzin. Pomagam nie tylko w napisaniu całej pracy ale i w przygotowaniu się na obronę....

Szczegóły ogłoszenia

Prace pisemne-dyplomowe i zaliczeniowe, eseje, kolokwia, egzaminy itp.

  • Edyta

Korepetycje - przygotowanie do wystapień i prezentacji! Pomoc przy redagowaniu prac! Przygotowanie do egzaminów, kolokwium, ćwiczeń i wykładów! Pomoc w redagowaniu i korekcie prac, projektów oraz...

Szczegóły ogłoszenia

Prace dyplomowe i zaliczeniowe, statystyka - tematyka medyczna

  • Magdalena

Moi Drodzy Jeśli piszecie pracę dyplomową, zaliczeniową lub jakąkolwiek inną z szeroko pojętej tematyki medycznej i potrzebujecie pomocy to zapraszam do kontaktu. Specjalizuję się w tematyce medycznej:...

Szczegóły ogłoszenia