Powrót do bazy ogłoszeń
Zobacz również:Przejrzyste, uczciwe warunki – 17 zł/strona, bez zaliczek
Sprawdź

pisanie prac zaliczeniowych i dyplomowych- uczciwie i sumiennie

  • Izabela
  • 3468

Witam!

Jestem magistrem psychologii, mam fachową wiedzę na temat nauk humanistycznych i dziedzin zbliżonych.

Podejmę się profesjonalnego napisania prac zaliczeniowych, dypomowych (licencjat i magisterka) oraz utworzenia wszelkich projektów i prezentacji, a także opracowanie zagadnień do obrony.

Pracę piszę samodzielnie w oparciu o dopasowane do tematu pozycje bibliograficzne i aktualne wyniki badań. Jestem uczciwą i sumienną osobą, gwarantuje oryginalność pracy i brak plagiatu.

Możliwość dopasowania pracy do wymagań uczelni bądź stawianych standardów pracy np. APA, sporządzam bibliografię oraz na prośbę klienta dziele się materiałami, które wykorzystałam do napisania pracy.

Zlecenia realizuje w bardzo szybkim tempie, dopasowywuję się do potrzeb klienta, osoby, które podejmą ze mną współpracę mogą liczyć na stały i komunikatywny kontakt.

Zapraszam do kontaktu zainteresowane osoby, również z innych dziedzin nauk. Po zapoznaniu się przeze mnie z tamatem i specyfiką zadania na pewno ustalimy zadowalające warunki współpracy :)

kontakt- psycholog.prace@gmail.com

Odpowiadając na ogłoszenie, pamiętaj o zasadach bezpieczeństwa.

Wyślij zapytanie do autora

Aby skontaktować się z autorem tego ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz:

Podobne ogłoszenia

Prace zaliczeniowe i dyplomowe - do 16 zł strona

  • Katarzyna

Posiadam wieloletnie doświadczenie w opracowywaniu materiałów naukowych z różnych dyscyplin wiedzy. Chętnie, na uczciwych warunkach pomogę przy tworzeniu prac zaliczeniowych, licencjackich i magisterskich, jak o...

Szczegóły ogłoszenia

Napiszę prace dyplomowe - uczciwie i profesjonalnie

  • Ania

Cześć wszystkim ! Chętnie zajmę się przygotowaniem prac dyplomowych, zaliczeniowych, prezentacji. Myślę, że moją dużą zaletą jest fakt, iż posiadam wieloletnie doświadczenie w tym zakresie. Dzięki temu...

Szczegóły ogłoszenia

Pisanie prac dyplomowych – 7 lat doświadczenia

  • Julia

Pisaniem prac dyplomowych na zamówienie zajmuję się od 7 lat. Mam bogate doświadczenie w realizacji tematów ze wszystkich dziedzin. Pomagam nie tylko w napisaniu całej pracy ale i w przygotowaniu się na obronę....

Szczegóły ogłoszenia