Powrót do bazy ogłoszeń
Zobacz również:PROFESJONALNE PISANIE PRAC W NISKIEJ CENIE
Sprawdź

Piszę prace – różne dziedziny, fachowa pomoc dla Studenta, dobra

  • Katarzyna
  • 15129

Jestem osobą z wszechstronnym doświadczeniem redaktorskim, co do pisania prac na studia, po wielu kierunkach. W moich możliwościach jest napisanie pracy niemal na każdy temat. Jestem np. po studiach filologicznych (polonistyka).

Oferuję życzliwą pomoc, każdą pracę prowadzę do końca, także co do poprawek.

Kontakt: annakatarzyna2010@onet.eu

Szczegóły:

Posiadam odpowiednie wykształcenie i doświadczenie, by móc NAPISAĆ wszelkie prace na studia (zaliczeniowe, licencjackie, magisterskie, podyplomowe, doktoraty i inne, typu prezentacje, prelekcje, referaty, eseje, rozprawki, wypracowania, artykułu naukowe, w tym badawcze, wystąpienia konferencyjne itp.) w dyscyplinach takich jak: 

Psychologia, pedagogika, etyka, filozofia, socjologia, historia, zarządzanie, prawo, teologia, medycyna (kierunki lekarskie, zwłaszcza etyka zawodu), ratownictwo, pielęgniarstwo, a także nauki o mediach, dziennikarstwo, kulturoznawstwo, filologia polska, filologia angielska (w tym tłumaczenia), turystyka, nauki o bezpieczeństwie, kryminologia, stosunki międzynarodowe, kosmetologia, ochrona środowiska oraz inne. Piszę też prace w j. angielskim.

Robię również elementy prac, np. dyskusję badań, wstępy, podsumowania, wszelkie sprawy edytorskie, wstępy, bibliografię, poprawki językowe i inne, wszelkiego typu, w tym poprawa plagiatu. Znam tu dobrze wymogi uczelni i mam bogate doświadczenie redakcyjne.

Posiadam wieloletnie doświadczenie w pomocy Studentom w pisaniu prac w różnych kierunkach. Można liczyć na moją uczciwość, solidne wykonanie pracy i terminowość oraz komunikatywność. Pełna anonimowość i dobra cena. Każdej pracy poświęcam odpowiednią ilość uwagi. Dobrze znam zasady sporządzania prac naukowych na studia.

Jestem osobą komunikatywną, pozostaję w stałym kontakcie mailowym.

Codziennie sprawdzam kilka razy na dzień pocztę.

Zapraszam do kontaktu w każdej porze (możliwość pisania na bardzo krótkie terminy): annakatarzyna2010@onet.eu

Pozdrawiam serdecznie,

Katarzyna

Odpowiadając na ogłoszenie, pamiętaj o zasadach bezpieczeństwa.

Wyślij zapytanie do autora

Aby skontaktować się z autorem tego ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz:

Podobne ogłoszenia

Pisanie prac - solidna pomoc, kilkunastoletnie doświadczenie!

  • Ania

Dzień dobry! Chciałabym zaoferować swoją pomoc w pisaniu prac zaliczeniowych, licencjackich, magisterskich oraz w realizacji projektów badawczych. Posiadam kilkuletnie doświadczenie z zakresu takich dziedzinach...

Szczegóły ogłoszenia

Pisanie prac - maksymalne zaangażowanie z najlepszym efektem! Sprawdź!

  • Miłosz

Oferuję pomoc w pisaniu prac naukowych (licencjackich, magisterskich, inżynierskich i innych), praktycznie ze wszystkich dziedzin (z wyjątkiem nauk ścisłych). Redagowaniem opracowań zajmuję się od kilku lat,...

Szczegóły ogłoszenia

Prace od A do Z - krótkie terminy, profesjonalne podejście

  • Prace bez plagiatu

Masz problem z napisaniem swojej pracy? Nie wiesz jak zacząć? A może masz już gotową pracę, ale musisz nanieść poprawki i nie wiesz jak się za to zabrać? Pomogę napisać: prace magisterskie, licencjackie,...

Szczegóły ogłoszenia