Powrót do bazy ogłoszeń

Pomoc dla studentów i uczniów - prace dyplomowe, zaliczeniowe :)

  • Premium
  • Dodano

Dzień dobry!

Zwracam się Was z ofertą pomocy w przygotowaniu różnorodnych prac pisemnych. Specjalizuję się w pracach dyplomowych (magisterskie, licencjackie, inżynierskie, podyplomowe), ale często pomagam także w pracach zaliczeniowych (eseje, prezentacje, projekty, kazusy, programy opieki i wiele innych). Prace przygotowuje przede wszystkim porządnie, uczciwie i tak, by uzyskały one wysoką ocenę. Mam już bardzo duże doświadczenie stąd też znam wszelkie style przypisów, zasady edycji i wiem, jak napisać pracę by bez problemu przeszła "próbę" antyplagiatową.

Od lat wspieram z powodzeniem studentów wielu różnych kierunków, osobiście ukończyłam psychologię, ale świetnie czuje się w pracach z pedagogiki, prawa, finansów, a także pielęgniarstwa, transportu, logistyki, ekonomii, zarządzania, marketingu, administracji, bezpieczeństwa, etyki, zdrowia publicznego i wielu wielu innych. Zapraszam do kontaktu, ponieważ zakres w którym mogę pomóc jest bardzo szeroki.

Oferuję: rzetelne, uczciwe, elastyczne pod względem terminów i warunków wsparcie, które dostarczy satysfakcji obu stronom, a równocześnie będzie realizowane w przyjemnej atmosferze :)

Do usłyszenia !

Wyślij zapytanie do autora

Magda
W serwisie od luty 2021

Aby skontaktować się z autorem tego ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz:

Zapytanie zostanie przekazane bezpośrednio na adres e-mail ogłoszeniodawcy.