Powrót do bazy ogłoszeń

Pomoc w pisaniu prac na poziomie szkoły wyższej 602 523 374

  • Dodano

Oferuję współpracę dotyczącą pisania prac magisterskich i licencjackich.

Warunki płatności możemy dostosować do wymogów: czy ma to być praca - jak to mówią - "żeby gładko przeszła", czy też tekst wyższej jakości.

Co ważne: płacisz "z dołu" - więc nie ryzykujesz...rozliczamy się za daną partię napisanego i zatwierdzonego tekstu.

Zlecając mi pracę, czy inny tekst, masz możliwość wglądu w międzyczasie w to, co dotychczas zostało napisane.

Co istotne: praca magisterska czy praca licencjacka może być napisana oryginalnym językiem; nie musi być nudna i "posklejana" z gotowych fragmentów.

Możemy porozumieć się w takich kwestiach, jak: bibliografia i przypisy, formy rysunków i tabel, zdjęć, grafik - dostosowuję się do klienta.

Doradzam, jak wyjść obronną rękę z pewnych sytuacji, jak wytłumaczyć konkluzje zawarte w zakończeniu, uzasadnić tezy.

Oferuję również stworzenie prezentacji w programie PowerPoint.

Kwestia poprawek zazwyczaj budzi duże wątpliwości, gdyż nie wiadomo: co jest poprawką, a co dodatkowo napisanym fragmentem; wyjaśniam: wszelkie błędy merytoryczne poprawiam za darmo, podobnie niefortunne sformułowania i zakwestionowane wnioski. Jeżeli prowadzący zażyczy sobie dodatkowego podrozdziału czy rozdziału pracy - to jest to już "dodatkowy tekst".

Współpracując ze mną masz kontakt z twórcą, a nie z pośrednikiem, jakich jest wielu na wszelakiej maści stronach ogłoszeniowych. Myślę, że to ma kluczowe znaczenie, bo twórca odpowiada za tekst; i jeżeli przyjmuje zlecenie, oznacza to, że nie wykręca się od efektu i nie rezygnuje w przypadku przeszkód na zasadzie "zwracam pieniądze, proszę poszukać kogoś innego".

Na żądanie wystawiam fakturę VAT lub rachunek.

Wyślij zapytanie do autora

Pisarz
W serwisie od maj 2024

Aby skontaktować się z autorem tego ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz:

Zapytanie zostanie przekazane bezpośrednio na adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Podobne ogłoszenia

Pisanie prac - solidna pomoc, kilkunastoletnie doświadczenie!

  • Ania

Dzień dobry! Chciałabym zaoferować swoją pomoc w pisaniu prac zaliczeniowych, licencjackich, magisterskich oraz w realizacji projektów badawczych. Posiadam kilkuletnie doświadczenie z zakresu takich dziedzinach...

Szczegóły ogłoszenia

Pomoc w pisaniu prac - zespół doświadczonych redaktorów!

  • Redaktorzy

Dzień dobry! Jesteśmy zespołem wykwalifikowanych i doświadczonych redaktorów, którzy pomogą Ci w realizacji tematów z szerokiego zakresu dziedzin nauki. Od ponad 8 lat zajmujemy się min. pomocą w pisaniu prac...

Szczegóły ogłoszenia

Pomoc w pisaniu prac, szybka realizacja zleceń !

  • Martyna

Cześć! Jeśli potrzebujesz pomocy w napisaniu pracy z dziedziny nauk humanistycznych, w szczególności -psychologii, -filologii, -filozofii, -pedagogiki, -kulturoznawstwa -socjologii -teologii, zapraszam do kontaktu....

Szczegóły ogłoszenia