Powrót do bazy ogłoszeń

Pomoc w pisaniu prac prawo

  • Premium
  • Patrycja
  • 11783

Jestem absolwentem Wydziału Prawa z tytyłem magistra i mam przyjemność zaoferować rzetelne i kompleksowe pisanie prac dyplomowych/artykułów/prac zaliczeniowych/esejów właśnie z zakresu prawa, Zapewniam, że każda z moich prac jest sporządzona wyłącznie przeze mnie, dzięki czemu masz gwarancję oryginalności oraz antyplagiatu. Zapewniam pomocy ze swojej strony aż do dnia egzaminu dyplomowego.

Zapraszam do współpracy pod adresem e-mail: pisaniepracprawo@gmail.com

Na początku przekazujesz mi temat pracy, który mogę w porozumieniu z Tobą zmodyfikować lub zmienić jeśli zajdzie taka potrzeba. Następnie kompleksowo rozpoczynam proces sporządzania pracy począwszy od stworzenia konspektu, spisu treści, wstępu, zakończenia, bibliografii itd. Mogę przesłać pracę od razu w całości po jej napisaniu lub przesyłać cyklicznie pojedyncze rozdziały. - wybór należy do Ciebie. W zależności od wyboru sposobu współpracy dobierzemy odpowiednią formę płatności.

Wszelkie poprawki wykonuję bez żadnych dopłat tyle razy, ile będzie trzeba.

Przez cały okres współpracy możesz liczyć na sprawną i pełną zrozumienia pomoc z mojej strony. Możesz zrezygnować ze współpracy bez żadnych konsekwencji. Cierpliwie podchodzę do swoich obowiązków i Twoich wymagań.

Zapraszam do współpracy pod adresem e-mail: pisaniepracprawo@gmail.com

Odpowiadając na ogłoszenie, pamiętaj o zasadach bezpieczeństwa.

Wyślij zapytanie do autora

Aby skontaktować się z autorem tego ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz: