Powrót do bazy ogłoszeń
Zobacz również:PISANIE-Pedagogika logistyka zarządzanie marketing administracja inne
Sprawdź

Pomoc w redagowaniu prac dyplomowych, zaliczeniowych i wielu innych

  • Xxx
  • 3704

Cześć!

Jeśli szukasz wsparcia w napisaniu swojej pracy dyplomowej, zaliczeniowej czy jakiejkolwiek innej to dobrze trafiłeś/łaś.

Posiadam niemal 10-letnie doświadczenie w tworzeniu przeróżnych prac, nie tylko dyplomowych (licencjackich, magisterskich), ale także zaliczeniowych (zaliczenia przedmiotów, prace semestralne, maturalne, prezentacje multimwdialne) i notatek (z przedmiotów humanistycznych z zakresu szkół podstawowych i średnich).

Kilka słów o tym, czym wyróżniają się moje prace.

Po pierwsze JAKOŚĆ- do każdej pracy podchodzę indywidualnie, każdą traktuję, jak własną. Ponadto pisane przeze mnie prace nie są pracami odtwórczymi, co oznacza, że każda tworzę od podstaw w oparciu (i z wykorzystaniem) wyslesekcjonowanej literatury przedmiotu.

Po drugie RZETELNOŚĆ- jestem osobą, która dba o najmniejsze szczegóły, przywiązująca wagę do walorów estetycznych i merytorycznych. Jeśli podejmuję się współpracy to robię to na 100%, nie idę na skróty.

Po trzecie TERMINOWOŚĆ- dotrzymuję ustalonych terminów, a w sytuacjach, gdy zdarzy się sytuacja losowa wpływająca na termi realizacji to informuję o tym, w jak naszybszym czasie. Ze mną nie zostaniesz na przysłowiowym lodzie :)

Po czwarte DOŚWIADCZENIE, posiadam wieloletnie doświadczenie w redagowaniu tekstów. Wszystkie prace są merytoryczne, zgodne z wymaganiaminedytorskimi a co najważniejsze spełniają dopuszczalne normy programów plagiatowych. Wszystkie prace posiadają znikomy, Niski poziom plagiatu. Ponadto posiadam wykształcenie wyższe z zakresu nauk pedagogicznych (kilka specjalizacji), socjologicznych oraz prawnych.

Po piąte PASJA, uwielbiam kontakt z ludźmi, kocham pisać, czytać i dokształcać się w każdej wolnej chwili.

Posiadam opinie klientów, z którymi do tej pory współpracowałam, chętnie się nimi z Toba podzielę.

Jesli dotarłeś/łaś już tutaj to pewnie ciekawi Cię co mogę zaoferować, więc już odpowiadam. Jestem w stanie napisać:
1. Prace licencjackie i magisterskie z zakresu nauk humanistycznych, między innymi:
[ ] Pedagogika (edukacja wczesnoszkolna I przedszkolna, Pedagogika opiekuńczo-wychowawcza, Pedagogika resocjalizacyjna, oligofrenopedagogika, tyflopedagogika i inne)
[ ] Socjologia
[ ] Dziennikarstwo
[ ] Administracja
[ ] Bezpieczeństwo narodowe
[ ] Kryminologia
2. Pomoc w napisaniu poszczególnych części (rozdziałów) prac dyplomowych.
3. Prace zaliczeniowe (prezentacje, eseje, referaty, scenariusze zajęć i inne)

Jesli chcesz napisać prace samodzielnie, ale nie wiesz jak zacząć to jeszcze nie koniec świata. Napisz.a Ci pomogę. Prowadzę konsultacje telefoniczne lub z wykorzystaniem portali społecznościowych (jestem otwarta na formę) podczas, których dziele się swoją wiedzą i doświadczeniem oraz odpowiadam na wszelkie pytania, które Cię nurtują. Podczas konsultacji możemy omówić niemal każdy aspekt pracy.

Każdą pracę wyceniam indywidualnie. Napisz, zapytaj- to nic nie kosztuje! Jeśli chcesz uzyskać dodatkowe informacje- pisz śmiało- jestem tu dla Ciebie.

Pamiętaj, że nie ma sytuacji bez wyjścia. Nie musisz zostać że swoim problemem sam/a.

Odpowiadając na ogłoszenie, pamiętaj o zasadach bezpieczeństwa.

Wyślij zapytanie do autora

Aby skontaktować się z autorem tego ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz:

Podobne ogłoszenia

Pomoc w pisaniu prac dyplomowych, esejów na studia oraz zaliczeniach

  • Karolina

Szanowni Państwo, Absolwentka krakowskiej uczelni wyższej zaprasza do współpracy. Oferuje pisanie prac dyplomowych, jak i pomoc na studiach w przygotowaniu prac zaliczeniowych jak i materiałów do...

Szczegóły ogłoszenia

Pomoc w pisaniu prac dyplomowych, zaliczeniowych, semestralnych

  • Amelia

Jestem absolwentką dwóch kierunków - Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej oraz Turystyki i Rekreacji. Oferuję pomoc w pisaniu wszelkiego rodzaju prac dyplomowych, zaliczeniowych, semestralnych. Mam czas i...

Szczegóły ogłoszenia

Pomoc w pisaniu i edytowaniu prac dyplomowych, szybko i uczciwie

  • Izabela

Oferuję szeroki zakres pomocy uczniom i studentom! Podejmę się napisania bądź poprawienia prac zaliczeniowych i dyplomowych, a także utworzę prezentację czy opracuje zagadnienia do obrony. Jeżeli interesuje Cię...

Szczegóły ogłoszenia