Powrót do bazy ogłoszeń
Zobacz również:PISANIE-Pedagogika logistyka zarządzanie marketing administracja inne
Sprawdź

Pomogę w pisaniu prac mgr/lic/artykułów / przygotowaniu do obrony

  • Kinga
  • 2650

Jeśli masz problemy z tym, by ruszyć do przodu z pisaniem swojej pracy mgr (moja specjalność to psychologia), pomogę Ci je pokonać!

Oferuję zarówno pomoc w tworzeniu/korygowaniu wybranych fragmentów części opisowej Twojej pracy, jak i długofalowe wsparcie merytoryczne w tym zakresie.
Podczas cyklicznych spotkań (zwykle 1-1,5h online) omawiamy postępy w pisaniu pracy na bieżąco i wspólnie szukamy najlepszych rozwiązań napotkanych trudności. To opcja dla osób, które niekoniecznie mogą liczyć na pomoc promotora, a przy tym chcą mieć satysfakcję z samodzielnie napisanej pracy i zależy im na jej wysokiej jakości.

Mam duże doświadczenie w tego typu zleceniach (zarówno korepetycje, jak i pisanie). Gwarantuję profesjonalizm i sprawną komunikację poprzez e-mail (odpisuję zwykle jeszcze tego samego dnia).

Jestem absolwentką jednolitych studiów magisterskich z psychologii, które ukończyłam z wynikiem bardzo dobrym. Wybrany kierunek, jak i tworzenie różnego rodzaju tekstów naukowych, to moja pasja.

Zapraszam do kontaktu poprzez adres e-mail: brandnew@op.pl

Odpowiadając na ogłoszenie, pamiętaj o zasadach bezpieczeństwa.

Wyślij zapytanie do autora

Aby skontaktować się z autorem tego ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz:

Podobne ogłoszenia

Pomoc w pisaniu prac zaliczeniowych

  • Izabela

Witam ;) Wykonam prace zaliczeniowe: -esej, - referat, - prezentacja multimedialna, - ewentualnie napisanie rozdziału teoretycznego (praca dyplomowa). Ukończyłam studia magisterskie z pedagogiki specjalnej oraz pracy...

Szczegóły ogłoszenia

Pomoc w pisaniu prac z historii

  • Kamil

Chętnie pomogę w napisaniu pracy historycznej , utworzeniu planu i bibliografii. W miarę możliwości również mogę pomóc merytorycznie przy dłuższych pracach. Mam kilkuletnie doświadczenie w pracy dydaktycznej....

Szczegóły ogłoszenia

Pomogę w napisaniu pracy magisterskiej, licencjackiej, dyplomowej

  • Ola

Pomogę w pisaniu prac magisterskich, licencjackich, inżynierskich, zaliczeniowych, prezentacji multimedialnych z wielu dziedzin naukowych. Mam bardzo duże doświadczenie pozwalające zapewnić bardzo wysoką jakość...

Szczegóły ogłoszenia