Powrót do bazy ogłoszeń

Pomogę w pisaniu prac mgr/lic/artykułów / przygotowaniu do obrony

  • Dodano

Jeśli masz problemy z tym, by ruszyć do przodu z pisaniem swojej pracy mgr (moja specjalność to psychologia), pomogę Ci je pokonać!

Oferuję zarówno pomoc w tworzeniu/korygowaniu wybranych fragmentów części opisowej Twojej pracy, jak i długofalowe wsparcie merytoryczne w tym zakresie.
Podczas cyklicznych spotkań (zwykle 1-1,5h online) omawiamy postępy w pisaniu pracy na bieżąco i wspólnie szukamy najlepszych rozwiązań napotkanych trudności. To opcja dla osób, które niekoniecznie mogą liczyć na pomoc promotora, a przy tym chcą mieć satysfakcję z samodzielnie napisanej pracy i zależy im na jej wysokiej jakości.

Mam duże doświadczenie w tego typu zleceniach (zarówno korepetycje, jak i pisanie). Gwarantuję profesjonalizm i sprawną komunikację poprzez e-mail (odpisuję zwykle jeszcze tego samego dnia).

Jestem absolwentką jednolitych studiów magisterskich z psychologii, które ukończyłam z wynikiem bardzo dobrym. Wybrany kierunek, jak i tworzenie różnego rodzaju tekstów naukowych, to moja pasja.

Zapraszam do kontaktu poprzez adres e-mail: brandnew@op.pl

Wyślij zapytanie do autora

Kinga
W serwisie od styczeń 2022

Aby skontaktować się z autorem tego ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz:

Zapytanie zostanie przekazane bezpośrednio na adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Podobne ogłoszenia

Pomoc w pisaniu prac - doświadczenie, pasja i zaangażowanie. Sprawdź!

  • Dorota

Oferuję pomoc w pisaniu prac licencjackich, magisterskich, inżynierskich czy zaliczeniowych. Nie zajmuję się tym zawodowo - jest to moja pasja podobnie jak czytanie niezliczonej ilości książek skąd czerpię...

Szczegóły ogłoszenia

Pomoc w pisaniu prac licencjackich, magisterskich, zaliczeniowych

  • Marek

Witam. Oferuję pomoc w przygotowaniu pracy licencjackiej, magisterskiej, bądź zaliczeniowej. Jestem absolwentem ekonomii i posiadam duże doświadczenie w przygotowywaniu prac z wielu dziedzin m.in. ekonomii,...

Szczegóły ogłoszenia

Pomoc w pisaniu prac zaliczeniowych z pielęgniarstwa

  • Pielęgniarstwo

Oferuję swoją pomoc w pisaniu: - prac zaliczeniowych, - referatów, - esejów, - procesów pielęgnowania, - konspektów edukacji oraz poprawa prac dyplomowych z zakresu nauk medycznych (medycyna, pielęgniarstwo,...

Szczegóły ogłoszenia