Powrót do bazy ogłoszeń

Pomogę w przygotowaniu do obrony/pisaniu pracy mgr z psychologii

  • Dodano

Jeśli masz problemy z tym, by ruszyć do przodu z pisaniem swojej pracy mgr (moja specjalność to psychologia), pomogę Ci je pokonać!

Oferuję zarówno pomoc w tworzeniu/korygowaniu wybranych fragmentów części opisowej Twojej pracy, jak i długofalowe wsparcie merytoryczne w tym zakresie.
Podczas cyklicznych spotkań (zwykle 1-1,5h online) omawiamy postępy w pisaniu pracy na bieżąco i wspólnie szukamy najlepszych rozwiązań napotkanych trudności. To opcja dla osób, które niekoniecznie mogą liczyć na pomoc promotora, a przy tym chcą mieć satysfakcję z samodzielnie napisanej pracy i zależy im na jej wysokiej jakości.

Mam duże doświadczenie w tego typu zleceniach (zarówno korepetycje, jak i pisanie). Gwarantuję profesjonalizm i sprawną komunikację poprzez e-mail (odpisuję zwykle jeszcze tego samego dnia).

Jestem absolwentką jednolitych studiów magisterskich z psychologii, które ukończyłam z wynikiem bardzo dobrym. Wybrany kierunek, jak i tworzenie różnego rodzaju tekstów naukowych, to moja pasja.

Zapraszam do kontaktu poprzez adres e-mail: brandnew@op.pl

Wyślij zapytanie do autora

Kinga
W serwisie od styczeń 2022

Aby skontaktować się z autorem tego ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz:

Zapytanie zostanie przekazane bezpośrednio na adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Podobne ogłoszenia

Dobra pomoc – pisanie prac – polonistka

  • Premium
  • Kasia

Pomogę napisać prace, zgodnie z wykształceniem, jestem absolwentką studiów o profilu humanistycznym i społecznym. Więc pomogę w pracach zaliczeniowych, magisterskich i licencjackich z: Psychologii,...

Szczegóły ogłoszenia

“Pomoc” przy pisaniu pracy dyplomowej

  • Klaudia

Witam, oferuje swoją pomoc w napisaniu pracy licencjackiej, magisterskiej czy inżynierskiej. Zapraszam do kontaktu.

Szczegóły ogłoszenia

Pomoc w pisaniu prac licencjackich, magisterskich, zaliczeniowych

  • Marek

Witam. Oferuję pomoc w przygotowaniu pracy licencjackiej, magisterskiej, bądź zaliczeniowej. Jestem absolwentem ekonomii i posiadam duże doświadczenie w przygotowywaniu prac z wielu dziedzin m.in. ekonomii,...

Szczegóły ogłoszenia