Powrót do bazy ogłoszeń

Pomogę w przygotowaniu do obrony/pisaniu pracy mgr z psychologii

  • Dodano

Jeśli masz problemy z tym, by ruszyć do przodu z pisaniem swojej pracy mgr (moja specjalność to psychologia), pomogę Ci je pokonać!
Oferuję zarówno pomoc w tworzeniu/korygowaniu wybranych fragmentów części opisowej Twojej pracy, jak i długofalowe wsparcie merytoryczne w tym zakresie.
Podczas cyklicznych spotkań (zwykle 1-1,5h online) omawiamy postępy w pisaniu pracy na bieżąco i wspólnie szukamy najlepszych rozwiązań napotkanych trudności. To opcja dla osób, które niekoniecznie mogą liczyć na pomoc promotora, a przy tym chcą mieć satysfakcję z samodzielnie napisanej pracy i zależy im na jej wysokiej jakości.
Mam duże doświadczenie w tego typu zleceniach (zarówno korepetycje, jak i pisanie). Gwarantuję profesjonalizm i sprawną komunikację poprzez e-mail (odpisuję zwykle jeszcze tego samego dnia).
Jestem absolwentką jednolitych studiów magisterskich z psychologii, które ukończyłam z wynikiem bardzo dobrym. Wybrany kierunek, jak i tworzenie różnego rodzaju tekstów naukowych, to moja pasja.
Zapraszam do kontaktu poprzez adres e-mail: brandnew@op.pl

Wyślij zapytanie do autora

Kinga
W serwisie od styczeń 2022

Aby skontaktować się z autorem tego ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz:

Zapytanie zostanie przekazane bezpośrednio na adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Podobne ogłoszenia

Pomoc w pisaniu prac - zespół doświadczonych redaktorów!

  • Redaktorzy

Dzień dobry! Jesteśmy zespołem wykwalifikowanych i doświadczonych redaktorów, którzy pomogą Ci w realizacji tematów z szerokiego zakresu dziedzin nauki. Od ponad 8 lat zajmujemy się min. pomocą w pisaniu prac...

Szczegóły ogłoszenia

Profesjonalna pomoc w pisaniu prac naukowych

  • Mela

Nie masz czasu? Zależy Tobie na dobrej ocenie? Masz do napisania pracę licencjacką, magisterską, zaliczeniową lub inną? Dobrze trafiłeś !!! Pisz na adres: pisanie_pracy24@interia.pl Dzwoń/sms: 574-001-636...

Szczegóły ogłoszenia

Pomogę w napisaniu prac dyplomowych i zaliczeniowych - 100% uczciwie

  • Ania

Cześć wszystkim, oferuję swoją pomoc w przygotowaniu prac dyplomowych (na każdym poziomie studiów) oraz zaliczeniowych (eseje, wypracowania, prezentacje, projekty, case studies, referaty, plany opieki i wiele...

Szczegóły ogłoszenia