Powrót do bazy ogłoszeń
Zobacz również:PISANIE-Pedagogika logistyka zarządzanie marketing administracja inne
Sprawdź

Porządne pisanie z kontaktem telefonicznym i gwarancją

  • Wieczne Pióro
  • 12456

W tej branży liczy się zaufanie i to z obu stron. Zamawiając tekst, nie uiszczasz żadnych opłat. Możesz spokojnie sprawdzić swoje zamówienie, skonsultować z innymi, i dopiero wtedy, kiedy jesteś zadowolona/y z efektów, dokonujesz wpłaty. Masz prawo zrezygnować z tekstu bez żadnych konsekwencji. Ja ufam Tobie, że zapłacisz, a Ty ufasz, że napiszę rzetelny tekst.

Mogę zaoferować 19 zł za stronę. Myślę, że to uczciwa propozycja. Ja otrzymam odpowiednie wynagrodzenie, a Ty nie nadwerężysz swojego portfela. Traktuję Cię partnersko i poważnie. Wiem, że możesz nie mieć czasu na pisanie. Nie każdy też jest do tego stworzony. Ja to spokojnie zrobię.

Od początku do końca jesteśmy w kontakcie. Odpowiadam na każdą Twoją wiadomość. Podaję numer telefonu, na który możesz zadzwonić i dowiedzieć się o postępach zamówienia.

Każdy tekst piszę najlepiej jak potrafię. Jednocześnie otrzymujesz podwójną gwarancję jakości:

1. Nie pobieram zaliczek, więc możesz odrzucić tekst bez jakichkolwiek roszczeń z mojej strony.

2. Jeśli antyplagiat wykaże powyżej 50% podobieństw, to najpierw bezpłatnie poprawiam, a jeśli poprawka nie przyniesie rezultatu, to zwracam Tobie całość wpłaconej kwoty.

Najważniejsze jest Twoje zadowolenie, bo w taki sposób buduje się markę. Dlatego możesz być spokojna/y o swoje pieniądze, również te już zapłacone.

Kontakt:

kontakt@wieczne-pioro.pl

Strona: www.wieczne-pioro.pl

Odpowiadając na ogłoszenie, pamiętaj o zasadach bezpieczeństwa.

Wyślij zapytanie do autora

Aby skontaktować się z autorem tego ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz:

Podobne ogłoszenia

Pisanie prac – profesjonalnie i tanio

  • Mgr Monika

Od ponad 6 lat zajmuje się pomocą w pisaniu prac magisterskich i licencjackich, głównie z dziedzin humanistycznych. Pomagam również w tworzeniu planów prac i bibliografii. Gwarantuję indywidualne podejście do...

Szczegóły ogłoszenia

Logistyka, zarządzanie, nauki ekonomiczne, ZZL- Bezpieczna współpraca

  • Magdalena

Zapraszam do skorzystania z moich usług w zakresie kompleksowego pisania każdego rodzaju prac i tekstów naukowych z zakresu logistyki, zarządzania oraz nauk ekonomicznych i dziedzin pokrewnych. Mogą Państwo zlecić...

Szczegóły ogłoszenia

Pisanie i Redagowanie Prac

  • Marek

Witam! Oferuje usługi związane z pisaniem, redagowaniem i poprawianiem prac dyplomowych (licencjackie, magisterskie, inżynierskie), zaliczeniowych, semestralnych, maturalnych, rozprawek, recenzji, referatów,...

Szczegóły ogłoszenia