Powrót do bazy ogłoszeń
Zobacz również:PISANIE-Pedagogika logistyka zarządzanie marketing administracja inne
Sprawdź

Prace humanistyczne! Pomoc studentom i uczniom! Korepetycje!

  • Sonia
  • 3225

Dzień dobry. Ukończyłam dwa kierunki studiów, a obecnie jestem doktorantką dziedziny humanistycznej.
Pomogę w pisaniu wszelkiego rodzaju prac z humanistyki. Posiadam sześcioletnie doświadczenie w tworzeniu tekstów zarówno naukowych, jak i literackich. Zakres mojej pomocy jest dość szeroki i obejmuje:
- tworzenie prac zaliczeniowych (tekstów naukowych) dla studentów kierunków humanistycznych, w szczególności z zakresów, którymi się interesuję: literatura polska, filozofia, kultura, polonistyka, pedagogika humanistyczna oraz sztuka.
- tworzenie prac dla innych kierunków, gdzie w siatce studiów znajdują się przedmioty humanistyczne i społeczne takie jak filozofia, pedagogika i inne.
- tworzenie wszystkich typów wypracowań, rozprawek, analiz porównawczych, wierszy i interpretacji wierszy oraz pomoc w zadaniach na przedmioty humanistyczne z zakresu szkoły średniej: j. polski, filozofia, wos, historia oraz dodatkowo biologia.
- udzielanie korepetycji przygotowujących do matury z języka polskiego i filozofii, w tym nauka pisania, przeprowadzania analizy tekstu, pisania interpretacji, odwoływania się do konkretnych utworów, a także do kontekstów literackich, historycznych i społecznych. Jestem na bieżąco z formułą nowej matury 2023 z języka polskiego.
- przygotowanie do olimpiady przedmiotowej z j. polskiego.
- wszelka inna, potrzebna praca z tekstem, literaturą, sztuką.

Zapraszam do kontaktu telefonicznego, najlepiej sms, tam zawsze odbieram wiadomości i mogę szybko odpisać.
Kontakt: 791 310 822

Odpowiadając na ogłoszenie, pamiętaj o zasadach bezpieczeństwa.

Wyślij zapytanie do autora

Aby skontaktować się z autorem tego ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz:

Podobne ogłoszenia

Prace pisemne! Prace dyplomowe i zaliczeniowe, eseje, kolokwia itp.

  • Edyta

Korepetycje - przygotowanie do wystapień i prezentacji! Pomoc przy redagowaniu prac! Przygotowanie do egzaminów, kolokwium, ćwiczeń i wykładów! Pomoc w redagowaniu i korekcie prac, projektów oraz...

Szczegóły ogłoszenia

***Pomoc Studentom w pisaniu prac na studia

  • Katarzyna Anna

Głównie pomagam w pracach zaliczeniowych. Ukończyłam kilka kierunków studiów. Działam w zakresie takich dyscyplin jak: - Pedagogika (zwłaszcza), - Psychologia, - Filozofia, - Socjologia, -...

Szczegóły ogłoszenia

prace z zakresu nauk humanistyczno-społecznych

  • Małgorzata

Dzień dobry, jestem studentką psychologii na V roku. Chętnie pomogę w pisaniu różnorodnych prac z zaliczeniowych i dyplomowych z zakresu nauk humanistyczno-spolecznych. Zajmuję się wyłącznie częścią...

Szczegóły ogłoszenia