Powrót do bazy ogłoszeń
Zobacz również:PISANIE-Pedagogika logistyka zarządzanie marketing administracja inne
Sprawdź

Prace z Humanistyki

  • Piotr
  • 11892

Zajmuję się pisaniem prac z nauk humanistycznych. Krótkie prace zaliczeniowe, jak i prace licencjackie, magisterskie oraz prace na studia podyplomowe.

Pomogę Ci z następujących dziedzin:

Filologii Polskiej, Nauk Społecznych (Etnografia, Socjologia, Psychologia), Historia, Nauki O Bezpiczeństwie (zarówno wewnątrznym jak i międzynarodowym), Pedagogika i Nauki o Edukacji.

Gwarantuje: Indywidualne podejście do każdego pisanego przeze mnie tekstu, brak plagiatu, poprawki świadczone gratis, a przede wszystkim prace napisane w wyznaczonym wcześniej terminie.

Koszt strony tekstu : 20 zł.

Dogodny system ratalny !

Odpowiadając na ogłoszenie, pamiętaj o zasadach bezpieczeństwa.

Wyślij zapytanie do autora

Aby skontaktować się z autorem tego ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz:

Podobne ogłoszenia

Praca z zakresu pedagogiki

  • Julia

Napisze prace z zakresu pedagogiki na poziomie pracy dyplomowej licencjackiej.. Zapraszam po więcej informacji :) Przy podaniu tematu mogę określić czy jest to w zakresie mojej wiedzy :)

Szczegóły ogłoszenia

Prace inżynierskie

  • Inżynier

Oferuję pomoc w pisaniu prac inżynierskich i magisterskich z zakresu automatyki i robotyki, mechatroniki, budowy maszyn, inżynierii produkcji i logistyki. Zapewniam unikalny charakter i wysoką jakość moich prac....

Szczegóły ogłoszenia

Piszę prace zaliczeniowe

  • Kasia

Piszę prace na zaliczenie. Chętnie pomogę w Twoim opracowaniu. Działam w dyscyplinie - Psychologia i Teologia oraz Filozofia. Prace piszę ze staraniem. Mam doświadczenie. ZAPRASZAM! annakatarzyna2010@onet.eu

Szczegóły ogłoszenia