Powrót do bazy ogłoszeń

Prace zaliczeniowe z finansów, rachunkowości, bankowości i zarządzania

  • Dodano

Dzień dobry,
zajmuję się pisanem prac zaliczeniowych ( licencjackich, magisterskich) z zakresu finansów, rachunkowości, bankowości i zarządzania.
Jestem absolwentką (5 lat po studiach) kierunku finanse i rachunkowość, na którym samodzielnie pisałam pracę i obroniłam ja na 4.5.
Po zakończeniu studiów zajęłam się pisaniem prac dla innych, ponieważ miałam wiedzę ze studiów i lekkie pióro, które chciałam wykorzystać dalej po zakończeniu nauki.
W trakcie tych 5 lat, uzbierałam gamę prac, które stworzyłam dla moich zleceniodawców. Posiadam od nich referencje, które mogę przestawić.
Moje ceny za stronę są konkurencyjne, piszę pracę po godzinach mojej stałej pracy, więc zajęcie to jest czymś dodatkowym, za które liczę po prostu mniej, bo lubię pisać i zgłębiać wiedzę.
Kinga

Wyślij zapytanie do autora

Kinga
W serwisie od październik 2021

Aby skontaktować się z autorem tego ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz:

Zapytanie zostanie przekazane bezpośrednio na adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Podobne ogłoszenia

Pomoc w pisaniu prac zaliczeniowych z pielęgniarstwa

  • Pielęgniarstwo

Oferuję swoją pomoc w pisaniu: - prac zaliczeniowych, - referatów, - esejów, - procesów pielęgnowania, - konspektów edukacji oraz poprawa prac dyplomowych z zakresu nauk medycznych (medycyna, pielęgniarstwo,...

Szczegóły ogłoszenia

Pisanie prac zaliczeniowych po polsku, angielsku i niemiecku

  • Dominika

Witam wszystkich! Jestem studentką kierunku zarządzanie ze specjalnością kreowania wizerunku marki i public relations. Moje oceny na studiach to oceny bardzo dobre. Chętnia napiszę prace zaliczeniowe po polsku,...

Szczegóły ogłoszenia

Pisanie prac zaliczeniowych, prezentację multimedialne, formatowanie.

  • Artur

Musisz przygotować pracę zaliczeniową? Nie wiesz od czego zacząć i jak się za to zabrać? Masz problem z gromadzeniem materiałów lub zwyczajnie nie masz na to czasu? Jeśli na któreś z powyższych...

Szczegóły ogłoszenia